Зоран Заев кандидат за градоначалник на Струмица

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 мај 2008
Мислења
1.025
Поени од реакции
41
a1 kako del od trujacite i so ovie so frcko eheeeeeee
brance
sredi go slatino
ostaj politika

bg plaka za pasoshite ili?
poveke od pola od gradot na zaev se prodale
so poke be alo?
nema partija
Edna ni e mislata !!!
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Како може така да лажеш. Ја сега ми кажа оти имало 10000 од Скопје и 2-3 илјади од Велес. Така да ви се останале 10000 од Струмица. Со тиа митингаши не тепате брат.

Со колку автобуси дојдоа тие 2-3 000 души *со 60 автобуси ? Ако сакаш да знаеш имаше околи 30000-40000 души :smir:
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Со колку автобуси дојдоа тие 2-3 000 души *со 60 автобуси ? Ако сакаш да знаеш имаше околи 30000-40000 души :smir:
Да, да. Од цела Македонија имаше 30-40 илјади. Абе Општина Струмица нема 30-40 илјади гласачи.
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
23
Народ имаше СТАНДАРД ( реално ), исто како и на претходниот митинг.
фала богу ,и ти нешто реално да напишеш

типко нема шо да чекам јас до недела мене мува не ме лази кој ке победи на овие избори само вие глеам се тракате у зид.......
а и ја фалите струмица ко којјзнае шо е :toe:
ти дете од дека си ??? или срам ти е да си кажеш ???
е па ти како по паметен прескокни ѕидот...:toe:
 
S

smart ass

Гостин
фала богу ,и ти нешто реално да напишеш



ти дете од дека си ??? или срам ти е да си кажеш ???
е па ти како по паметен прескокни ѕидот...:toe:
hahaha tuka me citiras a na drugata tema ne odgovaras??
inaku sum od Kavadarci i ne se sramam zs mislis taka jas zboram za sekade ne samo Strumica :smir:
I NE SUM DEDE DETE....
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Да, да. Од цела Македонија имаше 30-40 илјади. Абе Општина Струмица нема 30-40 илјади гласачи.
Ама и од другите градови што идат луѓе(3а ВМРО 3а митингот 3борам) не можат да гласат на и3борите 3а градоначалник во Струмица. И ние кажува колку народ имало, не колку гласачи биле.
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
23
hahaha tuka me citiras a na drugata tema ne odgovaras??
inaku sum od Kavadarci i ne se sramam zs mislis taka jas zboram za sekade ne samo Strumica :smir:
I NE SUM DEDE DETE....
и тука те најдех а прочити си одговарам на сите

а иначе темата тука е политика и незнам што очекуваш да најдеш
освен политика???? има и др. секс ,,љубов,,, секој си ма свое мислење
па и ти и јас ... :smir::smir: убав град а и моми имате убави ,:smir:
 
S

smart ass

Гостин
и тука те најдех а прочити си одговарам на сите

а иначе темата тука е политика и незнам што очекуваш да најдеш
освен политика???? има и др. секс ,,љубов,,, секој си ма свое мислење
па и ти и јас ... :smir::smir: убав град а и моми имате убави ,:smir:
Da izvini kasno ja otvoriv temata....
ok seto toa e vo red jas ti gi kazav moite stavovi okulu taa partiska politika neznam kako me razbiras ne sum ni pak sum bil simpatizer na nekoja partija....
taka da dobro sum zapoznaen so slucuvanjata i vo sds i vo vmro gi analiziram rabotite ete toa e razlikata:smir:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Еве две слики... малце лошо се испаднати бидејќи пред мене имаше еден ортомар висок 2метра и неможев убаво да сликам, до душа не ни гледав што сликам...




 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Како може така да лажеш. Ја сега ми кажа оти имало 10000 од Скопје и 2-3 илјади од Велес. Така да ви се останале 10000 од Струмица. Со тиа митингаши не тепате брат.
Не ми е јасно зошто се мачеш ?Немата шанса во Стрмица,ако ве извлечат другите градови,ОК.Во Стрмица не се надевајте.:back::baeh:
 

bitushanec

Борец за човекови права
Член од
17 јануари 2006
Мислења
3.741
Поени од реакции
814
Еве две слики... малце лошо се испаднати бидејќи пред мене имаше еден ортомар висок 2метра и неможев убаво да сликам, до душа не ни гледав што сликам...




АБЕ НОГО КЕЧИЊА НА МИТИНГО НА СДСМ УФ СТРУМИЦА.:tapp:
 
Член од
23 ноември 2008
Мислења
302
Поени од реакции
10
Малко народ имаше на митнго ! Ке видате вечер на вмро !!! Штета шо заврна снег !!! Ама јас одам и поплава да има!!
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Не ми е јасно зошто се мачеш ?Немата шанса во Стрмица,ако ве извлечат другите градови,ОК.Во Стрмица не се надевајте.:back::baeh:
Хммм... ги виде резултатите од изборите? Или чекај бе, сеуште не се случиле... Ништо не е сигурно, можеби Заев убедливо ќе победи, можеби Бонева убедливо ќе победи. Ќе видаме другата недела кога ќе ги кажат резултатите.

Actually, што воопшто и јас се замарам со тебе... Ќе пораснаш уште малку, тогаш ќе говораш на темава, има време уште 4-5 години и ќе научаш многу работи. :smir:
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
23
Малко народ имаше на митнго ! Ке видате вечер на вмро !!! Штета шо заврна снег !!! Ама јас одам и поплава да има!!
Е ТОЛКУ ИМА СТРУМИЧАНЕ , повеке НЕМА :tapp::tapp:
ама не се секири ке ти донесат од цела Македонија:tapp::tapp::tapp:
и ка ке си одат останајте на центаро сите шо сте од струмица да се преброете хахахаха на двете раце:toe:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom