Златни песоци

Член од
18 февруари 2012
Мислења
1.273
Поени од реакции
930
по баровите/дискотеките персоналот е бугари ? каков им е односот со нашите
не е важно од каков етнос си кога си дошол со добри намери, бугарин никогаш нема да те тепа заради тоа дека си Македонец за него си свој човек, дури и ќе те чува од други.Колкото може да имаш проблеми во македонија толку ќе имаш и во бугарија , е сега има некој места каде не е убаво да одиш и бугарин да си :)
 

Marchelo93

Дипломиран Џаболебар
Член од
10 јули 2011
Мислења
1.931
Поени од реакции
1.997
Супер се бугарите само тие помладите се прават дека не те разбираат,па коа на англиски ќе ми прозборат ми се темни..:facepalm:
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.792
Поени од реакции
13.241
Летово планира некој да оди на златни песоци ?
Ако имате некоја добра евтина понуда споделете ја. Барам само кревет, туш и превоз :D
 
Член од
21 септември 2010
Мислења
349
Поени од реакции
181
Летово планира некој да оди на златни песоци ?
Ако имате некоја добра евтина понуда споделете ја. Барам само кревет, туш и превоз :D
I mene mi se vrti u glava kako dobra destinacija zlatni pesoci za ova leto, ovde gledam na linkov http://www.bulgaria-hotels.com/ dosta interesni ponudi za online rezervazcii ama ako ima uste nekoj nekoja interesna ponuda od MK neka spodeli
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Једном и никад више. Од се што може да се наведе како причина.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Дајте повеќе инфо за Златните Песоци. Јас сум во Сончев Брег и сакам деновиве да посетам и Златни Песоци.
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.579
Поени од реакции
2.564
Еве го најјакото место за денска шема на цело црноморско приморје. (со најјакио DJ од Македонија..хе хе :) )
 

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
Некој да каже импресии од прошлата година? се мислам дали сончев брег или златни песоци како е со цени и пред се ноќен живот
 
Член од
16 август 2007
Мислења
1.929
Поени од реакции
1.659
Некој да каже импресии од прошлата година? се мислам дали сончев брег или златни песоци како е со цени и пред се ноќен живот
На исто ниво се двете места само што у златни песоци имаш повеќе народ од русија и украина. Разлика во цената на било кој артикл е 1-2лева поскапо во златни песоци.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom