ЛУДОГОРЕЦ
Поени од реакции
930

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Гоце и Јане немаат апсолутно никаква врска со ова што те прашав.
  Иначе, еве јас ако решам да се продадам колку може да извадам?
  Минимум и максимум ме интересира.
  ЛУДОГОРЕЦ
  ЛУДОГОРЕЦ
  а што ме праша, на кого да се продадеш ?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom