За проблемите со ставање сервери на CS!

Член од
25 декември 2005
Мислења
49
Поени од реакции
0
Abe zos mene me isfrlat... ce vlezam i ko ce pocnit rundata me isfrlat so e fintata.... svc bad nesto soznam so mi pisit aj pomognite mi se igrat cs..........!!! plsss
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
a zosto so ovoj patch mozam da vleguvam samo na serverite na insomnia????
ne moze na kajgana ili bilo koj drug server???
mi pise invalid cd key??
help???
 

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
Handsome напиша:
a zosto so ovoj patch mozam da vleguvam samo na serverite na insomnia????
ne moze na kajgana ili bilo koj drug server???
mi pise invalid cd key??
help???
Повторно инсталирај си го стариот пач в.19, ке можеш да играш на кајгана но не и на инсомниа серверите. :smir:
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.474
Поени од реакции
3.277
Абе ја го имам пачот V23 и нема никакви проблеми, можам да играм и на Кајгана и на Инсомниа и на било кој друг!
 

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
Ај некој по ПП, линк за пачот В23 ако може. :smir:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Swifty напиша:
Ај некој по ПП, линк за пачот В23 ако може. :smir:
Добро бе луѓе, толку ли сте мрзливи???
Темава до сеа има "цели" 3 страници, а тој линк за сите пачови за кантер се наоѓа на мојот прв пост на отварањето на оваа тема, т.е. на првата страна!

Разгледувајте малку, читајте....
 

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
-={K-O-R-U-N}=- напиша:
Добро бе луѓе, толку ли сте мрзливи???
Темава до сеа има "цели" 3 страници, а тој линк за сите пачови за кантер се наоѓа на мојот прв пост на отварањето на оваа тема, т.е. на првата страна!

Разгледувајте малку, читајте....
Па мрзлив сум, за секој е*ан мрзлив коментар да се јадело бурек, па преку ку*ов , ок ?
Имало милион "мрзливи коментари" на кој сум реплицирал со одговор...баи д веи не дека сум мрза, искрено не ми текнало дека има негде на некоја страна. Ако вие ги памтите сите страни и постови алал да ви е, јас не се замарам.Форумов го користам претежно за забава, а не за детално проучување и солење памет. Толку од мене, како сакате сватете ме, поздрав! :smir:

п.с Фала, за линкот.
 

|->[_sB3p_]<-|

.!. Dzo43no1 .!.
Член од
31 март 2007
Мислења
28
Поени од реакции
0
So koj patch bi mozel da igram na bilo koi serveri a isto i na kajgana.Zosto go slegnav ovoj v28 najnoviot so veli korun no ne biduva da igram na Kajgana mi veli invalid CD key koj patch bi bil podobar od ovoj a ? neka mi go prati na markov_gorgi@yahoo.com plsssss ve molaaamm
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Кај мене, со сите пачови што сум ги инсталирал до сеа, почнувајќи од v19 па се до v28, со ниту еден до сеа сум немал никаков проблем, ама баш никаков! А ви го препорачав овој пач v28 затоа што пишуваше дека сите такви багови и грешки се поправени! Ако ставате пач врз пач, е тогаш ќе си имате проблеми, најубаво, инстал играта од почеток, па после инстал пач врз неа!

Поздрав!
 

[MkD]eXtreme

Proud To Be Macedonian
Член од
30 март 2007
Мислења
49
Поени од реакции
1
abe ne raboti so patchot od na cs.kajgana.com ne gi pokazuva serverite a mozes samo so konzola pa connect i server pises a so v21 patch sve e okej go isprobav...
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Kaj mene so v21 full sekade vleguva ( mislam mi gi adnuva serverite ) a za vas neznam :P
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
ja ne vi preporacuvam oti nekoi se zalat ne mozele da igrat na kajgana,podobro simnete nekoj malku postar patch
 

KaSpeR[MkD]

There Is The Machine
Член од
17 април 2007
Мислења
131
Поени од реакции
1
Abe nema vrska so ovoj patch rokas kaj sakas idi pa vidi pa potoa ke praime muabet ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom