За девојките: Кој прв дозна за првиот пат?

Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Баба покојна .... таа ме фати на дело
 

Annabel

Неутрална*
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.298
Поени од реакции
183
Најдобрата другарка а после месец дена и кажав и на мајка ми и тоа онака шо се вика...уз муабет :) ми се испушти.
Па после ме зезаше ми бараше детали:кога и како :) и еве до ден денес најотворено си правиме муабет за тоа :pipi:
 
I

InF3cTeD

Гостин
први дознаа моите другари...не дека ја им кажав ама таа шо ми беше прва ме собра пред нив на еден роденден кај другар....и сами сватија дека можно е да се случи тоа..и нормално ме прашаа немаше кај да бегам и им кажав до детал
 
L

LEPOTICKA_SWEET

Гостин
Најпрво се доверив на мјот дневник, поле неколку дена на мојата 2ра бртучетка зашто со неа се си кажуваме и од неа не можам ништо да скријам, после неколку месеци кажав на најблиската другрка...со мајками стврано сум многу блиска ама некако ми е незгодно да и кажам...
 

Betty Booop

You can be my fantazy...
Член од
19 февруари 2009
Мислења
100
Поени од реакции
8
Pa na sestra mi i kazav prva.
A na majka mi ne sum i kazala ne ni planiram,a znam oti znae zosto odam dolgo vreme so nego tuku glupo mi e da i kazam toa e isto kako ona da mi kaze kako i bilo so tato :nesvest:
 

delfybuba

Schatje
Член од
22 октомври 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
93
никој,само јас и он знаевме и на никој друг не кажав.Немаше потреба:salut:
 
I

InF3cTeD

Гостин
ама мислам дека најубаво е после првиот секс да се довериш на некој ептен многу близок шо споделуваш со него се и сешто и нормално да е постар и поискусен па да ти каже да те советува за во иднина како да постапуваш и шо да правиш...мое мислење...а мислам дека сексот е интима на секој така да немора на никој да кажувам кога сум имал и како било...
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.505
Поени од реакции
14.691
Првин едната па после пола саат и другата сестра. Демек за гордеење беше работата па и на двете и кажав. :kesa:
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
jas i kazav na drugarka mi (s0 k0ja ne se druzime veke) ,sam0 10min p0sle m0j0t prv seksualen 0dn0s :tapp::kesa:
 
Член од
28 март 2009
Мислења
49
Поени од реакции
2
Meне сеуште не ми се случило тоа, ама претпоставувам дека прва би дознала сестра ми зошто со нејзе сум најблиска... постара е, го има поминато сето тоа... а иначе секако дека ќе и кажам одма и на мајка ми, имам супер однос со неа... Незнам веројатно и другарките, најблиските 2-3...
 
Член од
20 јуни 2008
Мислења
17
Поени од реакции
2
Хмм... Блиска сум со мајка ми, иам врска од 6 месеци, 16 ипол год и невина сум уште и мајка ми нонстоп ми кажува работи ко: ''Пази да не те одведат страстите, ке ти кажам како се става кондом, да си знаеш да не ми доеш со стомак после'' хех откачена е мнн... Веројатно би и кажала меѓу првите.
Иначе добро прашање зашто ние женските иаме потреба секое наше искуство да го споделиме со најблиските другарки... Али тоа е веќе др тема =]
 

Kajgana Shop

На врв Bottom