Заработка на интернет (официјална тема)

VisualBasic2008

Хобист
Член од
4 март 2012
Мислења
196
Поени од реакции
46
Заработка од антивирус

http://www.hyperantivirus.com/?id=Yxfxd1AAdgYfffEx

Симнете го антивирусот земете го оној што е фрее
Инсталирајте го и одете на акаунтот под линкс земете го линкот
Постирајте го на 10 форуми или ваши лични страни
Заработка 60 центи на ден 30 дена е валиден антивирусот
18 долари за ништо работа плаќаат во биткоинти
Не го гасете антивирусот и ке видете како доаѓаат центите.
Си го видол колку е само катастрофален антивирусот? Не верувам дека има заработка од ова :/ се детектира како вирус
 
Член од
9 декември 2010
Мислења
522
Поени од реакции
236
Си го видол колку е само катастрофален антивирусот? Не верувам дека има заработка од ова :/ се детектира како вирус
Ke ti pisam poposle sega imam nesto rabota jas go instalirav i skenitav mi najde 4-5 tojanci
ne koristam nikakov antivirus od koga go imam komp (2004 god.)
So antivirus koristis?

Mi pravi crashed na Chromot od koga go instalirav, koga postaviv ovde
dosega imam 18 centi.... ke postavam posle screenshoot.
 

VisualBasic2008

Хобист
Член од
4 март 2012
Мислења
196
Поени од реакции
46
Ke ti pisam poposle sega imam nesto rabota jas go instalirav i skenitav mi najde 4-5 tojanci
ne koristam nikakov antivirus od koga go imam komp (2004 god.)
So antivirus koristis?

Mi pravi crashed na Chromot od koga go instalirav, koga postaviv ovde
dosega imam 18 centi.... ke postavam posle screenshoot.
Абе еве јас денес го снимив од твојот линк аѓа ич не ми прај мерак. Што имав игри се ми детектира ко вирус.. Ко на заебанција да е праен. Овај есетов шо го имам супер си е не фаќа ко вирус такви работи.
 
Член од
25 септември 2014
Мислења
309
Поени од реакции
39
Прегледај го приврзокот 122320
Uste eden cashout od PV/MTV

Vlozeno $35

Momentalno cashed out $3.90
Vkupno cashout $20.05
ROI 57%

Od sega vaka ke pisam na sekoe vadenje pari, mislam deka e podobro vaka.

Ako ima nekoj zainteresiran za ovaa ili nekoja druga strana neka pisi poraka, tuka sum da pomognam

I eve edno linkce kolku da stoj
https://www.paidverts.com/ref/bojant
PV mislam deka bese nekoj i nesto, ama sega go tupi,, a vikaat i deka nekoj Karlos bil ustvarii gazdata na PV a Jo samom administrator..i taka cekame i cekame da se opravi pv ama topki od noj..a gi vidovte denesnite ceni na akciite??:pos:
 
Член од
9 декември 2010
Мислења
522
Поени од реакции
236
Апдејт за антивирусот

Заработка од антивирус

http://www.hyperantivirus.com/?id=Yxfxd1AAdgYfffEx

Симнете го антивирусот земете го оној што е фрее
Инсталирајте го и одете на акаунтот под линкс земете го линкот
Постирајте го на 10 форуми или ваши лични страни
Заработка 60 центи на ден 30 дена е валиден антивирусот
18 долари за ништо работа плаќаат во биткоинти


Инаку исплаќаат и преку ПајПал минимум 2 долари додека за биткоинти
9 центи минимум.

Ова сега го сликав и го поставувам.... инаку исклучи го антивирусот требало
само да се инсталира и толку и линковите да се постават. И ти доаѓаат центите...




Еве и за датото доказ....

 
Член од
25 септември 2014
Мислења
309
Поени од реакции
39
ZZzzzxcvc.jpeg ZZzzzxcvc.jpeg Zxzxzxzxc.jpeg
Od koga se pojavi najavata za rising , se tvrdese decidno deka ke raboti po istata sema kako monsoon..sega e se poizvesno deka moze i podobar da bide(pogolema kamata na paketite)
ZZxzx2.jpeg
A eve go i gazdata, glavom i bradom...:)
Koj saka sigurni isplati i par minuti pominati na strana , neka se pridruzi..
http://risingtraffic.com/ref/aleks1
Prvite reklami ke bidat postaveni na 10.6..do togas fatete si pozicija i cekajte go startot na noviot hit.
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Колку пари месечно праите и со колку време работа на ден од интернет заработкава?
Пошо не се разбирам а читам некои смешни суми од 10 долари и такви глупости па ме интересира коа ќе се собере све на куп колку испаѓа...
 

VisualBasic2008

Хобист
Член од
4 март 2012
Мислења
196
Поени од реакции
46
Колку пари месечно праите и со колку време работа на ден од интернет заработкава?
Пошо не се разбирам а читам некои смешни суми од 10 долари и такви глупости па ме интересира коа ќе се собере све на куп колку испаѓа...
барај си друго место каде што сакаш заработка од 839485848$ дневно ако ти се смешни сумите од 10 долари. позз
 
Член од
8 јуни 2015
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво здраво, едно прашање до кој било што може да ми одговори. Заработив некој денар на www.elance.com, за тие што не се запознати страна за online freelance работа. Е сега сакам да ги земам парите. Извадив сметка во тутунска и планирам од таму да ги извадам. На странава пишува за која било трансакција надвод од САД зимаат 25 долари, а прочитав и дека на тутунска политиката е најмалку 500 денари од трансакција. Дали имате предлог начин на повлекување на парите, при што би изгубил најмалку пари на даноци и остало? Фала однапред.
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Колку пари месечно праите и со колку време работа на ден од интернет заработкава?
Пошо не се разбирам а читам некои смешни суми од 10 долари и такви глупости па ме интересира коа ќе се собере све на куп колку испаѓа...
Нема врска темава со интернет заработка. Тука све се дечиња од средно или факултет кои праат пари колку за да имаат нешо од aliexpress да си порачаат а да не бараат од тато и мама... Барај си форуми/блогови/страни на гугл ако стварно те интересира вистинска заработка. Nothing to see here.
 
Член од
4 март 2011
Мислења
59
Поени од реакции
14
Izvini vaka ama da te prasam nesto
TI BE COEK NORMALEN SI? ahahahaha
Ne se praelo pari ahahahaa. Imas probano so kazvas? Ili nema so da prajs pa dojde tuka da si poprikazis?

Se prat pari na internet i se prat mnogu, ako znajs.

A vrska temava so zarabotka na internet nz so gledas tuka ti, ama jas sum dosta siguren deka bas to e
 
Член од
15 јануари 2015
Мислења
43
Поени од реакции
4
Здраво здраво, едно прашање до кој било што може да ми одговори. Заработив некој денар на www.elance.com, за тие што не се запознати страна за online freelance работа. Е сега сакам да ги земам парите. Извадив сметка во тутунска и планирам од таму да ги извадам. На странава пишува за која било трансакција надвод од САД зимаат 25 долари, а прочитав и дека на тутунска политиката е најмалку 500 денари од трансакција. Дали имате предлог начин на повлекување на парите, при што би изгубил најмалку пари на даноци и остало? Фала однапред.
mozes preku skrill da gi prefrlas parite na tutunska so samo 2.95 dolari pozz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom