Заработка на интернет (официјална тема)

Член од
25 септември 2014
Мислења
309
Поени од реакции
39
Принципот на сајтот е сепер ама има неколку забекешки на гугл како тоа другите негови страни се супер па затоа и не ми се вложува. А инаку со вложување на пр 7 долари на крај добивка е 15$. Се исплаќа само времето ќе покаже дали е сигурна или не.
Sigurna e be, ne zezam:) Inace koj pm da reklamiram ako ne zarabotish ti, nema ni ja :)[DOUBLEPOST=1432846711][/DOUBLEPOST]http://risingtraffic.com/ref/aleks1
A sega molam za vnimanie...linkot go imav 7 dena ama ne go promovirav dodeka ne bev siguren deka stranava ke bide bas kako Trafficmonsoon, zasto mn strani taka gi reklamiraa a oni nemaat blage veze :( . Arno ama na ovoj deneska mu ja napravija definitivnata skripta i ne samo sto imase takva reklamna kampanja tuku definitivno ke bide pluknat TM, so referalnite klikovi vo vrednost od 100% i so seto ostanato sto go krasi sampionot medju stranite na net:) Pocetok na 10.06 a do togas uzivajte vo prekrasnata skripta na risingtraffic!!!
 
Последно уредено:
Член од
15 јануари 2015
Мислења
43
Поени од реакции
4
Sigurna e be, ne zezam:) Inace koj pm da reklamiram ako ne zarabotish ti, nema ni ja :)[DOUBLEPOST=1432846711][/DOUBLEPOST]http://risingtraffic.com/ref/aleks1
A sega molam za vnimanie...linkot go imav 7 dena ama ne go promovirav dodeka ne bev siguren deka stranava ke bide bas kako Trafficmonsoon, zasto mn strani taka gi reklamiraa a oni nemaat blage veze :( . Arno ama na ovoj deneska mu ja napravija definitivnata skripta i ne samo sto imase takva reklamna kampanja tuku definitivno ke bide pluknat TM, so referalnite klikovi vo vrednost od 100% i so seto ostanato sto go krasi sampionot medju stranite na net:) Pocetok na 10.06 a do togas uzivajte vo prekrasnata skripta na risingtraffic!!!
ae da vidime sto ke bide ova cudo :)[DOUBLEPOST=1432855080][/DOUBLEPOST]Kako se povlekuvaat sea pari od Trafic na payza znae nekoj ??
 
Член од
9 декември 2010
Мислења
497
Поени од реакции
213
Znae :) treba prvo da kupis reklama edna od 1 dolar i ke mozes da vleces.
 
Член од
4 март 2011
Мислења
59
Поени од реакции
14
Decki gledam mi dosle novi referali na paidverts i sanbux. Ke ve molam koga vlegvate barem so moj link i da me kontaktirate tuka na forumov za da mozam da vi pomognam.

Na paidverts tie sto mi ste ke ve kontaktiram jas preku email denes ili utre najkasno, a na sanbux tie sto mi ste, se izvinuvam nema opcija kaj sto ke mozam da vi ja vidam adresata, pa ve molam vas i site drugi sto ke vlezat pod moite linkove da me kontaktirate tuka na forumot.
Ne sakam da dobivam referali, i potoa da gi ostavam da pravat so znaat, ne sum takov.

Isto taka ako ste zainteresirani da pocnite so nesto sigurno, a ne so nesto so sum go probal vcera i sea go reklamiram, povtorno kontaktirajte me za da vi kazam kade e najdobro da pocnete, se razbira vo vasata situacija.
 
Член од
21 јануари 2013
Мислења
231
Поени од реакции
144
Зошто како трафик монсун? Јас зборев со мојот спонзор за пари кои сакав да ги вложам и ми го предложи trafficmonsoon како најсигурна опција во моментот...
 
Член од
9 декември 2010
Мислења
497
Поени од реакции
213
Samo da kazam deka stranicata e od poznat skamer pa ti razmisli dva pati
pred da gi vlozis.
 
Член од
21 јануари 2013
Мислења
231
Поени од реакции
144
Brainy напиша:
Charles is the best admin I ever seen.

I am sure all the people who complain all the time, 24h/7 never made any website and would do 1000000 times worse than any good admin.

Charles Scoville is a gold mine as an admin and if people don't recognize that, too bad.

Go join those hit and run program who last 1 week and then run away with your money.
Brainy е човек од доверба, и според мојот спонзор, ако Brainy гарантира - тогаш е прилично безбедна...
Секако, секогаш има ризик, ама за тоа сам треба да се свесен...
Јас размислував за најмалку $500 да инвестирам, ама може ќе ги потрошам на нешто друго :pipi: Па ќе видам...
 
Член од
21 јануари 2013
Мислења
231
Поени од реакции
144
Tie se istite sto zborea za paidverts deka e scam ;)
 
Последно уредено:
Член од
9 декември 2010
Мислења
497
Поени од реакции
213
Ne znam dali se istite no kade i da otvoris za reviews for trafficmosoon pisuva
deka e od scammer pa sega ne znam dobro ide sega zasega sajtot
jas bi ti preporacal da go reklamiras sajtot nekade mozebi ke dobies nekoj
referal plus.
 
Член од
21 јануари 2013
Мислења
231
Поени од реакции
144
Не сум зачленета... Ако не вложувам нема ни да се зачленам... Ама изгледа нема, ќе фаќам штрафта, си ги испланирав парите веќе, за патување ќе одат :)
 
Член од
21 јануари 2013
Мислења
231
Поени од реакции
144
Секој е legit додека не заебе ;)
Trafficmonsoon e legit, ама за ваша безбедност гледајте на секој како на scam, за да не се заебете...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom