Заработка на интернет (официјална тема)

Член од
19 јули 2008
Мислења
8
Поени од реакции
0
jas ti ja kazav vistinata.
A sega povtorno ke pisam.Ova e za site od forumot.
DALI IMA NEKOJ SMETKA NA EGOLD I ALERTPAY, DA SE MENUVAME, JAS NA NEGO PARI NA RAKA, AKO SAKA DA MU OTKUPAM DEL OD NEGOVITE PARI NA TIE SMETKI.
lELEEE. JAS IM NUDAM USLUGA, A TIE NEZAINTERESIRANI.
 
Член од
19 јули 2008
Мислења
8
Поени од реакции
0
ABE JAS TI GO FALAM BLOGOT, A TI MENE COVECE KOJ POKAZUVA SREDEN PRST.:nenene:
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
хах...ЛОЛ..
Епа после ако кликам и кликам и за 1 месец заработам како што викаш 120$
и после како да одам да си ги земам да ми бидат во мој раце или тоа е така залажи се на интернет ..
Хах..
Објасни подетално како да си ги зимаш ...
 
А

Ајсшутер

Гостин
Абе се зима ама многу е мала цифрата ке кликаш еден месец за едно 5-8 $ во зависност колку реферали имаш .
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
значи откако направиш cashout од PTC сајтот парите после неколку месеци ви стигаат на алертпеј сметката,и ви пракјаат маил за да ве известат. Од таму можете директно на вашата домашна адреса да го пратите чекот и после чекот идете во стопанска банка за 50 денари ви го претвораат во кеш
повеке објаснето има овде http://zarabotionline.blog.com.mk или овде http://paytoclick.sosblog.com/
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Ама баш погоди од која банка. Сигурен си дека прифакат такви чекови?
 
А

Ајсшутер

Гостин
Ама баш погоди од која банка. Сигурен си дека прифакат такви чекови?
Сигурен сум,во сите Македонски банки примаат такви чекови само треба да чекаш во некои банки за да ти го претворат чекот во пари,се чека 2-3 дена.
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Многу работа е, инаку би се нафатил ..
 
А

Ајсшутер

Гостин
Е богами има работа за малце пари :smir:
 
Член од
3 август 2008
Мислења
7
Поени од реакции
1
jas ti ja kazav vistinata.
A sega povtorno ke pisam.Ova e za site od forumot.
DALI IMA NEKOJ SMETKA NA EGOLD I ALERTPAY, DA SE MENUVAME, JAS NA NEGO PARI NA RAKA, AKO SAKA DA MU OTKUPAM DEL OD NEGOVITE PARI NA TIE SMETKI.
lELEEE. JAS IM NUDAM USLUGA, A TIE NEZAINTERESIRANI.

Drugar dali seuste si zainteresran za kupuvanje e-gold?
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Само не се регистрирајте на www.eurovisits.org (Имам веќе 1400 $ ... И не можам да ги истрошам по рекламирања ... Не се подигат ... И се по рекламирања на форуми ... Сум слушнал јас оти исплаќат на бух.то ...


И не се лажи ... аддни ме на мсн ќе ти дадам PayPal акаунти со по 200 - 300 $ ... За поголемо ќе доплаќаш по 500 Денара ...
 
Член од
6 февруари 2008
Мислења
1.272
Поени од реакции
229
Кој к*у ќе ми се крадени акаунти ? За 2-3 дена одма ќе го лимитираат и ќе бараат документи за верификација. А документи, нигде :)
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
А бе луѓе кој сака да клика така нека каже, а вие шо спамирате со тоа дека не се заработуваат пари се лажете и тоа мноооогу се лажете:star:. Иначе кој сака линкови за кликање да му дадам нека пише ПП
 
А

Ајсшутер

Гостин
Се заработува пари еден мој другар му пратија 14 $,иначе ако сака некој има повеќе страни за кликање нека пише на мсн или пп ке му дадам.
Иначе има и многу страни лажни за кликање
 

Kajgana Shop

На врв Bottom