Запалени Македонски знамиња во Тирана

_Vlatko_

Rossonero
Член од
2 ноември 2008
Мислења
759
Поени од реакции
45

И по којзнае кој пат запалени Македонски знамиња од страна на Албанците. Овој пат тоа е по повод посетата на Премиерот Никола Груевски на неговиот колега од Албанија. Ќе сноси ли некој одговорност сега или се ќе помине како ништо да не се случило? :tapp:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Грејна сезона започна, само сакале да се стоплат.
Алал да им е на оние што прават македонски знамиња, ептен им оди продажбава периодов. :facepalm:
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
20.267
добро бе што очекувате вие од неандарталци , од секогаш мислеле само за себе и за никого друг ... никогаш не биле за соживот со никого на балканов освен со муџахедините . тоа кога некој ќе каже јас не сум таков , trust me те гледа во очи и те лаже .
 
W

Werther

Гостин
добро бе што очекувате вие од неандарталци , од секогаш мислеле само за себе и за никого друг ... никогаш не биле за соживот со никого на балканов освен со муџахедините . тоа кога некој ќе каже јас не сум таков , trust me те гледа во очи и те лаже .
Ќе го лапнеш ти банот поизглед и ја вака се залетав...
 

acermk

лавот во сенка
Член од
18 јуни 2009
Мислења
1.920
Поени од реакции
826
Ќе го лапнеш ти банот поизглед и ја вака се залетав...
Од кого ќе лапне бан и за што тие се по книги и енциклопедии претставени како луѓе симнати од планина тоа го имаат пишано научници :) тоа што има тука луѓе кои ги боли вистината е веќе друго
 
Член од
1 јуни 2012
Мислења
277
Поени од реакции
31
Nisto prazni muabeti.Celo Skopje so Albanski znaminja, Tirana e ili Skopje. Sto se rabota be straf od Albanija ili sto.
Se sto citam e: nepoznati storiteli zapalile Makedonsko zname, konecno najdov ednas nekoj da zapali Albansko zname.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Дечки, дај изберете ме мене за премиер, ќе легализирам марихуана и ќе имам муда да им серам на сите што прават гомнарии против Македонија. Со ова, сигурно боље работа ќе имам завршено отколку нашиве влади во 20 години постоење.
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Запалени македонски знамиња никој не презема ништо.
Запалени албански знамиња и тргнато од Тетово едно знаме - СЕ ТРАГА ПО СТОРИТЕЛОТ!
Пу да ви ебам луѓето шо ја водите државата !
 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362
Е таква е нашата држава кој стигне праи што сака ,а казна нема дури може и некој медал ќе му дадат .:confused:
 
Член од
1 јуни 2012
Мислења
277
Поени од реакции
31
Е таква е нашата држава кој стигне праи што сака ,а казна нема дури може и некој медал ќе му дадат .:confused:
Ne oti samo Makedonija e takva. Ama bare da se znae koj se iselenici a koj Makedonci ne iselenicite povise prava od Makedoncite.
 
Член од
18 ноември 2010
Мислења
885
Поени од реакции
408
Ништо ново ова станува обичај во Македонија.

Нео-нацистичка партија е спасот. :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom