Жешка тема (ГОРАМ)

  • Креатор на темата Johnny Stulic
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
е добро што ме гајле мене ако имаш ти, си прашувам од жените ако имаш не ми кажувај!, ете арно ти кажа let4o.
Биди поконкретен наредниот пат ако бараш жени на форумот
 

ScarFace

Командант
Член од
11 јануари 2006
Мислења
124
Поени од реакции
2
Нормално....комуникација, карактер, па потоа изглед мислам атрибути и остало долен веш танга ваму таму :ROFLMAO:
 
Член од
27 септември 2011
Мислења
240
Поени од реакции
337
Интелегенција, зрелост и длабок поглед.
 
Член од
6 ноември 2008
Мислења
1.115
Поени од реакции
1.370
просечна тежина со тенки нозе и рамно стомаче, тртлесто газе, средна големина на гради, долга кафена коса со нежна, мила фаца. Стил на облекување со лесни лефтерни работи и минимална количина на шминка.... ќе си пукнам :X3::)
 

Тој од Таму

најголем сеирџија на мапа!
Член од
13 септември 2011
Мислења
28
Поени од реакции
6
просечна тежина со тенки нозе и рамно стомаче, тртлесто газе, средна големина на гради, долга кафена коса со нежна, мила фаца. Стил на облекување со лесни лефтерни работи и минимална количина на шминка.... ќе си пукнам :X3::)
neznam niedna takva
 

Fasty

Артист
Член од
1 август 2011
Мислења
182
Поени од реакции
47
Очи -шминката ,стајлингот како се носи ..може да е и фрик .. само не претерано .. кога сме кај очите .. наочари за гледање на женско посебен муабет е! ..нема врска дека се „бубалици“ .. си нема везе .. прекрасни се.. полна усни во секој случај и не мора..да е памметна ..да знае да ти реплицира со нешо забога !..не да незнае да се издрази ..да незнае да ти каже „влези ми“:pos:облека да битно е но не во секој случај ..обично може да е и клошарка на изглед ! ..тоа е така посебно а типки што имаат пирсови или тетоважи ги сметам за моќни и силни (страшна е болката и едно и друго)

Па искрено ...денеска стретнав една многу јака девојка
сирота .. имаше некој инвалидитет и можда не ни догледуваше добро .. си реков боже ... ! што си сторил ?! o_O на каква девојка што и сторил .. СТРАШНО..типкава имаше бастун со неа на неполни 20 +- 1-2 години ..?! и јас онаков целиот .. згрчен ..едноставно се погоди да живееме во непостредна близина и кога се симнавме од автобус и пуштив муабет ..едноставно и кажав дека е нешто најпрекрасно што сум го видел до сега :place: душичка ! ... ах..
 
Член од
13 март 2011
Мислења
2.280
Поени од реакции
2.000
Член од
5 ноември 2011
Мислења
2
Поени од реакции
1
KOLKU ZESKA TEMA AMAN BE PA MI SE DIGNA KO NIKAD AMAN PREKINETE VEKE TANGI CICKI ZADNIK KE SVRSAM VEKE I TAKA NE SUM IMAL SEKS 2 MESECI A MNOGU BRGU SE PALAM
--- надополнето: Nov 5, 2011 3:04 AM ---
KOLKU ZESKA TEMA AMAN BE PA MI SE DIGNA KO NIKAD AMAN PREKINETE VEKE TANGI CICKI ZADNIK KE SVRSAM VEKE I TAKA NE SUM IMAL SEKS 2 MESECI A MNOGU BRGU SE PALAM
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom