Женски во хеланки

  • Креатор на темата Флеш
  • Време на започнување

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.137
Oф топик: Ај што се пали народот на пропаднати баби како лила, ама што се генерално пали балканскиот, па и македонскиот народ на старлети како станија, сораја итд. ми се повраќа. Ем ни ја вреѓаат интелегенцијата на сите, ем не навредуваат нас мажите...
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.791
Поени од реакции
21.202
Oф топик: Ај што се пали народот на пропаднати баби како лила, ама што се генерално пали балканскиот, па и македонскиот народ на старлети како станија, сораја итд. ми се повраќа. Ем ни ја вреѓаат интелегенцијата на сите, ем не навредуваат нас мажите...
Spodeli ti na sto se palis? Obeli ni go obrazot ;)
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.137
Spodeli ti na sto se palis? Obeli ni go obrazot ;)
Не се палам, туку сакам девојка која има чест и образ и која цел живот печали од својот макотрпен труд, а не ко овие јавни курви, (читај старлети), да се бламираат себеси и своите фамилии
 
Ф

Флеш

Гостин
Отвараш тема,и одма членовите паметни се прават.Стално е вака,башка и модераторите заедно со нив.После Петко им е крив и будала го прават.Ставајте пички со гзови и кур ме боли за Лила и дали стрина помогнала . Забегавте.Отворам тема за мозок да релаксирам на работа,а не курнази-членови се увлекувате..... Пикчрс од бичс ин леггинс плиз .... Мерси ....Шо би рекле Бугарите ....Марјан и Фросе дај контрола ......Ве молам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom