Женски во хеланки

  • Креатор на темата Флеш
  • Време на започнување

AAbrat

*******
Член од
28 октомври 2015
Мислења
694
Поени од реакции
1.551
Добра тема. Ако некоја е добро градена нормално добро изгледа во хеланки. Ама и тие што не вежбаат и немаат којзнае каков задник туку просечен коа ке облечат хеланки изгледаат посекси него обично . :D
 
Ф

Флеш

Гостин
Добра тема. Ако некоја е добро градена нормално добро изгледа во хеланки. Ама и тие што не вежбаат и немаат којзнае каков задник туку просечен коа ке облечат хеланки изгледаат посекси него обично . :D
Обожавам коа ќе видам убаво девојче облечено тенко.Дефениција за гз покажува.Постирајте слободно слики од девојки ,исклучиво оваа тематика,строго.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.487
Лила има повеќе пластични операции него просечен човек одења во вц. Само кај нас се форсира претерана пластика на себе како нешто вау ама ок.
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
Лила има повеќе пластични операции него просечен човек одења во вц. Само кај нас се форсира претерана пластика на себе како нешто вау ама ок.
Не е баш пластики туку би рекол со ботокси е


Sent from my iPad using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.487
Не е баш пластики туку би рекол со ботокси е


Sent from my iPad using Tapatalk
На лице ботокс ќе ставиш, кожата на стомакот не се затега со ботокс, само нож бато :)))) само кума ми ја има сечено пет пати.
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
На лице ботокс ќе ставиш, кожата на стомакот не се затега со ботокс, само нож бато :)))) само кума ми ја има сечено пет пати.
Па на тоа мислев лицето,а телото можно е макотрпно вежбање на теретана


Sent from my iPad using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.487
Па на тоа мислев лицето,а телото можно е макотрпно вежбање на теретана


Sent from my iPad using Tapatalk
Ти му викаш кастрен е вишакот тој теретана вика :D ок ајде теретана нека е. Не е теретана, дизморфобија е ама ајде, од вакви како Лила гореспоменатата особа има два мерцедеса паркирани пред стан.

Што знам има многу поубави Македонки што можат да изгледаат ѕверски во хеланки, Лила и Маријана со читови ми играат тука :D
 
Последно уредено:
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.118
Поени од реакции
15.926
Ти му викаш кастрен е вишакот тој теретана вика :D ок ајде теретана нека е. Не е теретана, дизморфобија е ама ајде, од вакви како Лила гореспоменатата особа има два мерцедеса паркирани пред стан.

Што знам има многу поубави Македонки што можат да изгледаат ѕверски во хеланки, Лила и Маријана со читови ми играат тука :D
И тебе да ти зависи работата, егзистенцијата (плус спонзори за одржавање) од изглед и фрцкање пред камери има да се делкаш кај стигнеш за да не те фатат годините и да не случајно ти падне цената на пазарот. :D
Не дека не ти верувам, и те како, али не сум мислела дека Лила кастри стомак, пошто секогаш била слаба бе. Али годините си го прават своето, а Лила стомачни ваљда не прави. :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.487
И тебе да ти зависи работата, егзистенцијата (плус спонзори за одржавање) од изглед и фрцкање пред камери има да се делкаш кај стигнеш за да не те фатат годините и да не случајно ти падне цената на пазарот. :D
Не дека не ти верувам, и те како, али не сум мислела дека Лила кастри стомак, пошто секогаш била слаба бе. Али годините си го прават своето, а Лила стомачни ваљда не прави. :D
Секако, се разбираме :)))
 
Ф

Флеш

Гостин
Абе дечки:facepalm: Забегавте со Лила и пластика . Многу ни е гајле .:LOL: Гз има важно :ROFLMAO: Баталете.Давајте слики.Браво Џоку ....Добри гзиња:angel::sneaky:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom