Елена Ристеска

Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
Ovoj vlatko izgleda da ima pravo :):):):)
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Se slozuvam so Dani jas,deka ne treba site da se slabi. Ionaka ne se vo moda poveke slabi devojki,sto ne znaci deka treba da i visi stomakot od farmerkite.Znaci edino moze na stomakot da poraboti malku,kolku da izgleda pristojno! Za stajlingot pesnata go dozvoluva nejzinoto dekolte i sugeriram da si odberi dobar tim za toa, ne Sergej Varoshlija koj vrska si nema ednostavno receno...
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Има вкус, ама има и невкус.
 

simonce*

SEXY
Член од
14 декември 2005
Мислења
290
Поени од реакции
3
Alek_rjk напиша:
haha abe kjutiiii, jadenje izmet so da ti kazam. 300 muabeti iskocija mrsuli i tecele, znaela da crta (mislam deka ova e tacno) ali nema veze itn, se mocala po kjoshinja. Fakat e deka si uspea prijatelkava i nema a kako uspea toa ona samo si go znae... TAKA ?
:sekss:
Abeeee daj i ja se soglasuvam deka treba nekoe kilce da simne pa videte i gi spojlercinjata kako "spushtena Alfa".
taka e de..ama ako stanala popularna nemora tolku sa se fura,zasto do vcera nikoj ne ja znaese neli taka!!!:lud:

smizlicka напиша:
:pos: :pos: me iznasmea :pos: :pos:a gi brisese li barem?:pos:

ne be ke si gi izlize so jazik i toooo..:kez:
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
super izgleda devojcevo :wink:
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
I treba nekoj cm podolga bluzicka samo da ne visat gumi nad farmerkite , inace ok si e:)
 

*P|nK_G|rL*

~Pretty in Pink~
Член од
21 мај 2006
Мислења
761
Поени од реакции
5
Epten mi e slatka devojkava. A i ima ubavo telce, mozebi ima i nekoe stomace ali nemora da bide koska i koza. Mozda malce treba da go smali ali sepak OK si e. Ima mnogu pogadni devojcinja od nea, mislam deka ne treba da se komentira bas za nejze od site drugi.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.181
Поени од реакции
34.393
schtranga напиша:
super izgleda devojcevo :wink:
Имаме ние далеку поубави форумџики (на пример).
За јавна личност, пејачка, учесничка на Евросонг - Елена изгледа премногу детски, сиромашно и променливо. Велам променливо затоа што никогаш не е иста. Еднаш е дебелка, другпат костур, третпат со голема цицка, па со мали... :toe:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Елена sucks! По проста пејачка не сум видел на естрадава...попросто делува и од Кристина Арнаудова - една реченица да се неможело да се сврзе...

Пред две години требаше да се ќари со еден мој другар, и се свиѓал ова она, и не сакала да иде со него затоа што немал убава кола:lud: :lud: :icon_eek: до кога бе вака....
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Шо ви е вас бе? Фацата ќе и пројде, али со тој стомак и таа курвинска облека не изглеа "баш фино" и крај. И никој не рече дека треба да биде коска и кожа не се правете глупави, едноставно требаШЕ да симне килажа, или пак да си го задржи телцето ко шо и е, aли да облече нешто ШО ОДГОВАРА НА НЕЈЗИНИТЕ ПРОПОРЦИИ ВО МОМЕНТОТ.
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
smizlicka напиша:
gleam deka borite deka elena imala ubavo lice itn bla bla
epa eve ja ke vi kazam,deka vcera ja vidov u gtc stoese do mene u bottoni i e grda ko k**,a ja smetav za poubava,ko prvo imase 2 kila pudra a liceto i bese pak katastrofa i ima crn ten sto ni cigan ne i e ramen,so izmrsena kosa i oblecena vo bordo dolg (matriks) mantil,na se licese ama ne na covek.
Toгаш не била она.Се имаш препознато.

А И Македонски синдром.Секогаш нашето не чини.Секогаш туѓото си го фалиме.Која е поарна според вас?Оние со пластиките од МТV?Цели вештачки,што плачат за гради ко на Елена?
Кај неа барем мајка природа дарила што дарила....Елене е ТОП,а вие зборете си колку сакате.И као личност е супер,а и изглед има....Се се ама не знам од кај го изваивте тоа дека е дебела...Свашта
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
Acid напиша:
Имаме ние далеку поубави форумџики (на пример).
За јавна личност, пејачка, учесничка на Евросонг - Елена изгледа премногу детски, сиромашно и променливо. Велам променливо затоа што никогаш не е иста. Еднаш е дебелка, другпат костур, третпат со голема цицка, па со мали... :toe:

Е од кај го изваде ова Ацидчо жити се...Сигурно не и се на надувување,па да и се смалуваат по потреба...Не зезај,градите стандард се и ти сеа
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.181
Поени од реакции
34.393
АуРоРа напиша:
Е од кај го изваде ова Ацидчо жити се...Сигурно не и се на надувување,па да и се смалуваат по потреба...Не зезај,градите стандард се и ти сеа
Еднаш и се со нормален градник, другпат со wonder-bra, третпат со 3 пати помал..
Штознам, цицката не и е со сертификат за константен квалитет. :toe:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ги прочитав трите досегашни страни на топиков. Читав и се крстев. Не знаев дека имало толку чупиња шо се искомплексирани и си ги лечет комплексите на тоа каква била Елена. Па дај престанете, шо би рекле: Гет а лајф!
 

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
АуРоРа напиша:
Е од кај го изваде ова Ацидчо жити се...Сигурно не и се на надувување,па да и се смалуваат по потреба...Не зезај,градите стандард се и ти сеа
:pos: :pos: :pos: :pos: извинете, морав стварно ме изнасмеа:poss: За да не ме бришете ќе напишам нешто за елена:
Девојката ја немам видено во живо, али на телевизија изгледа колку толку ок. Тоа да треба да ослабе е точно, па и дека носела подмал градник од колку што треба али сепак, не е до толку лоша како што ја правите. Не викам дека е најубава, нити дека е нешто посебно, али не е катастрофа. :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom