Економски факултет (reloaded)

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.540
Поени од реакции
43.006
На Шуклев кабинетот каде е бе другари? :) :)

И дај нека не дупат со усново... лолллллллллллл
 
Член од
18 јануари 2015
Мислења
12
Поени од реакции
3
Nema da ima usno decki ne panicete, i da staat usno kje bide od druga godina, nemoze u sred semestar da vovedat


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Член од
18 јануари 2015
Мислења
12
Поени од реакции
3
Dali ima nekoj koj kako mene seuste nemoze da dobie opcija za da prijavi leten semestar na iknow?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.548
Поени од реакции
5.305
Јас на групиве по фб прочитав некоја колешка му пратила мејл на деканот да го праша за усново и и рекол дека во наредните две години нема да има
 
Член од
18 јануари 2015
Мислења
12
Поени од реакции
3
Јас на групиве по фб прочитав некоја колешка му пратила мејл на деканот да го праша за усново и и рекол дека во наредните две години нема да има
I jas dobiv informacija isto deka za idni generacii kje voveduvale, a sega samo ne zaplasuvale demek


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Член од
18 ноември 2014
Мислења
694
Поени од реакции
1.778
Колеги, ај пишете ми ги податоците од уплатницата за административна такса.
Сте плаќале административна такса преку моб за уписиве? Да не урлаат овие од студентски после? :uzi:Се мислам дали така да платам. :toe:
 
Член од
16 февруари 2011
Мислења
50
Поени од реакции
6
Продавам : книга Политика на технолошки развој ( и прашања) , книга Меѓународна економија ( подвлечена и прашања) и скрипта Државна регулација (подвлечена и прашања)+ книга гратис.
 
Член од
25 септември 2014
Мислења
24
Поени од реакции
13
Ако некој продава книга анализа на временски серии нека ми пише :)
 
Член од
7 октомври 2014
Мислења
15
Поени од реакции
24
Ако може да ми каже некој нешто повеќе за изборниот предмет Девизна политика ? :)
 
Член од
13 октомври 2014
Мислења
57
Поени од реакции
7
-Дали таблицата математика ќе ми треба и за други предмети заради каматните вредности или слободно можам да ја шиткам?
-и дали Славе пушта списоци за потпис??
 
Член од
23 август 2014
Мислења
37
Поени од реакции
4
-Дали таблицата математика ќе ми треба и за други предмети заради каматните вредности или слободно можам да ја шиткам?
-и дали Славе пушта списоци за потпис??
Слободно шиткај, освен ако немаш некој предмет ко Осигурување понатака. Славе не пушта списоци никогаш, ама кога ќе пушти зголемуваат оценка. Хахах се има десено
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Колеги,може некој да ми каже ЕКТС како одеа за државна квота 3.33 беше? Стандард ги заборавам.. :facepalm:
 
Член од
2 ноември 2014
Мислења
73
Поени од реакции
3
kolegi daprasam za EKONOMIKA NA PRETPRIJATIE za sho se spisocite sho gi pusta profesorot(za povisoka otcena msm za bodoj, za potpis, ili pak nekoi vika demek ako te nemalo na pojke od pola od spisocite i da polozis na kolokviumi pak ke si padnel nesho demek poeni nemalo dovolno bez spisoci nzmkako...)????
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom