Економски факултет (reloaded)

Член од
2 март 2011
Мислења
72
Поени од реакции
4
Колеги итно итно најитно ќе ве замолам да ми пишете во порака или било како што треба да се учи по Англиски јазик 1 и Аграрна политика за колоквиумите ве молам за подетално објаснување многу ми е итно. Благодарам мноооогууу
 
Член од
18 јануари 2012
Мислења
619
Поени од реакции
947
Ќе видиме утре. Јас само се надевам дека ќе има повеќе задачи, графикони и нешто слично, зошто ова набројуванкиве, колку и да ги учиш нема шанси да ги научам
Па нели професорот во средата кажа нема да има задачи ?!? А од која тема ќе има најмногу прашања ? Јас ги разгледував тие од Либро и има мнг прашања од последната тема а таму се баш набројуванките !
Ајде некој ако знае нека каже некои прашања, на кои графикони да обрнеме најмногу внимание ?!?
 

Epics™

Академски граѓанин
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.590
Поени од реакции
3.891
Кога треба да има резултати Трговско право ? Некои слушам викаа денес накај 21 ? Точно е ?
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Гајс дај бе кажете еколошки менаџмент искуство, нас ни даде извадоци се на се околу 65 страници од таа книгата, ама ептен е безвезално се е напамет за учење, и не знам дали лесно може да се распознават одговорите? Полагаме дури на 10-ти во сабота, кога се ќе биде завршено така да ако некој полагал лани или претходните години нека пише :)
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
84
Поени од реакции
12
Па нели професорот во средата кажа нема да има задачи ?!? А од која тема ќе има најмногу прашања ? Јас ги разгледував тие од Либро и има мнг прашања од последната тема а таму се баш набројуванките !
Ајде некој ако знае нека каже некои прашања, на кои графикони да обрнеме најмногу внимание ?!?
Напротив рече дека ќе има кратки задачи, и графикони, а на што да се обрне внимание не кажа...
 
Член од
19 октомври 2012
Мислења
182
Поени од реакции
38
Слушнав дека по Основи на сметководство ке ги менувале прашањата за колоквиум....
Штета ако е така....
 
Член од
2 март 2011
Мислења
72
Поени од реакции
4
Колеги итно итно најитно ќе ве замолам да ми пишете во порака или било како што треба да се учи по Англиски јазик 1 за колоквиумот ве молам за подетално објаснување многу ми е итно. Благодарам мноооогууу
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
Положен ми е Основи на економија одамна со 8.
Основи на сметководство ми е заостанат.
И jас го презапишав друже, малце ме фаќа страв оти не бев на ниедно предавање ама лани првиот колоквум го положив, се надевам на добар резултат.
 
Член од
19 октомври 2012
Мислења
182
Поени од реакции
38
Hej kolega.. edna molba??? Dli imate nesto materijal za izvestaj na paricni tekovi po smetkovodstvo???? Mi treba za seminarska.. Pozzz.. Ako imate da mi pratete na meil!!! Pozzz,,...
Имам телефон од девојка која ке ти напише ОРИГИНАЛ тема која не се повторува и не е плагијат.
500 денари кошта семинарската на ЦД.
--- надополнето: 30 октомври 2012 во 15:37 ---
И jас го презапишав друже, малце ме фаќа страв оти не бев на ниедно предавање ама лани првиот колоквум го положив, се надевам на добар резултат.
Не одам на вежби и предавања , плус тоа малку старичка сум па сето ова со овие колоквиуми и кредити ми е збркано.
 
Член од
20 ноември 2007
Мислења
8
Поени од реакции
0
Имам телефон од девојка која ке ти напише ОРИГИНАЛ тема која не се повторува и не е плагијат.
500 денари кошта семинарската на ЦД.
--- надополнето: 30 октомври 2012 во 15:37 ---

Во ред, еве меил од мене kikimkd01@yahoo.com за да се договориме за содржината. Поздрав
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.798
Знае некој која е таа искомплексирана будала што се дереше прееска цело време на Основи на Сметководство у читална?

Некој му кажа дека немал шифрарник и овој му иде и му вика: Па што чекаше до сеа бе? XD

Уште не влеговме тој почна да команда,ко у војска да сме XD

А најјако беше влага еден типац и таа на втор спрат ги чуваше а овој доле и као демек шепотат нешо и ги заглеав јас и овој и вика: Абе ја те чекам у канцеларија а ти дома со мажот а? а?

И после иди полагај ебате XD:pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom