Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

EmilyTheStrange

rebel girl
Член од
5 јули 2009
Мислења
120
Поени од реакции
2
Да не знае некој,што ќе правиме со формулите по економика.Денес го прашав проф. рече дека ни требале само 2-3 формули.Ај ако одел некој на предавања нека каже кои се тие 2-3..Фала,поздрав:helou:
a zadaci da ne ima na testot ekon??
 
Член од
16 февруари 2010
Мислења
54
Поени од реакции
2
Кога е вториот колоквиум управувачко 2?
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Информациони знае некој кога е закажан тестот ?
 
Член од
30 ноември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
5
a zadaci da ne ima na testot ekon??
Неам поима само претпоставувам,по шо мал милион формули има во материјалов за втор колоквиум,а проф.ми рече само 2-3 ни требаат...

Ај некој нека каже нешто за трговско право ,до каде треба да се учи,шо не треба и слично фала:wink:
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
вторник, 6ти април
Добро овие од студентски се незаинтересирани или природно глупави ? :S Минатиот колоквиум го одложија поради тоа што студенти од прва го имаат за изборен земено е-бизнис, со којшто се поклопуваше, сега го ставиле на ист датум со задолжителен предмет... просто неверојатно...
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
Знае некој од која до која страна треба да се уче ебизнис, и дали има скратено??
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Знае некој од која до која страна треба да се уче ебизнис, и дали има скратено??
Незнам точно кои страни беа, од 3.5 до 3.9 не треба, а за овој колоквиум ќе биде до крајот на 3тата глава, 142 некаде.
 
Член од
10 март 2010
Мислења
61
Поени од реакции
0
tolku li nikoj ne znae za trgovsko pravo do koja strana ke bide kolokvium od ucebnik??ve molam ako ima nekoj neka kaze:)
 
Член од
22 август 2009
Мислења
124
Поени од реакции
13
decki ima nekoj informacija dali vo vtornik ke raboti fakultetot i dali ke se polagaat ispisi toj den zatoa sto na 30 e den na drvoto i e neraboten ???????? nesto nekoj da slusnal ili pak da videl nekoe soopstenie na faks?????
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom