Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
9 јануари 2010
Мислења
155
Поени од реакции
10
Nekoja korisna informacija za investicionen?

Само иди си на предавања, слушај и ќе немаш никаков проблем пошто после тоа ептен лесно ќе го научиш,а и онака не е некој тежок предмет ако идеш на предавања и учиш континуирано, башка Методија е многу добар професор

Знае некој кај можат да се симнат тестови од Економски (они со заокружување и со дополнување)?

А од каде таа идеја дека воопшто има такво нешто на Економски?:toe:
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Колеги кај некој има стигнато решенијата што треба да ни ги пратат на e-mail по Статистика?
 

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.153
Поени од реакции
2.754
Што не ви е јасно од 4-та глава.Кој бил на предавање и слушал внимателно све му е јасно :toe:
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Колеги кај некој има стигнато решенијата што треба да ни ги пратат на e-mail по Статистика?
kaj nikogo....mozebi treba da go potsetime asistentot a?:uvo:

Што не ви е јасно од 4-та глава.Кој бил на предавање и слушал внимателно све му е јасно :toe:
bravo za nego:toe:
 
Член од
17 ноември 2009
Мислења
48
Поени од реакции
2
Тие што сте на Е бизнис четвртата глава ја учите од книгата на Калина или од Славе?
Некако различно е напишано па не знам од кај да учам...:nesum:
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
110
Поени од реакции
10
Наидов на личност која поседува некаков материјал за економика (или прашања или тест :toe:), ама уште сум во преговори за да ги добијам, чим ги добијам ке ги уплодувам и ке го споделам линкот тука. :hug::hug::hug:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Наидов на личност која поседува некаков материјал за економика (или прашања или тест :toe:), ама уште сум во преговори за да ги добијам, чим ги добијам ке ги уплодувам и ке го споделам линкот тука. :hug::hug::hug:
:pos2: Преговори... хахаах ме насмеа.. ајде пробај да ги најдеш, и јас знам една личност, али не ми се бараат од таа личност....
 
Член од
20 февруари 2010
Мислења
19
Поени од реакции
0
Da i jas slusnav deka ima nekoi prasanja za ekonomika po e-mail sto se prakat ajde ako mozis nekako da gi dobies stavi gi na forumot !
pozdrav
 
Член од
17 февруари 2010
Мислења
46
Поени од реакции
1
a moze nekoj od postarive kolegi ili bilo koj da mi kaze dali po ekonomika treba da gi ucam definiciite od tie za pretprijatieto, pretpriemnistvoto i pretpriemacot koj sto kazal.. ima onaka po 10 definicii.. :/
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Наидов на личност која поседува некаков материјал за економика (или прашања или тест :toe:), ама уште сум во преговори за да ги добијам, чим ги добијам ке ги уплодувам и ке го споделам линкот тука. :hug::hug::hug:
vi treba medijator:smir: aj gledaj napravi nesto FALA :smir: :hug:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
vi treba medijator:smir: aj gledaj napravi nesto FALA :smir:
Земи го Метју д Нимиц, сигурно ќе си го смениш и името и ќе паднеш 2-3 пати економика, и на крај коа ќе идеме ние на апсолвентска ти ќе славиш во кафана за прашањата :smir:
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Земи го Метју д Нимиц, сигурно ќе си го смениш и името и ќе паднеш 2-3 пати економика, и на крај коа ќе идеме ние на апсолвентска ти ќе славиш во кафана за прашањата :smir:
:vozbud::vozbud::vozbud:drzi voda....:smir:
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
110
Поени од реакции
10
Земи го Метју д Нимиц, сигурно ќе си го смениш и името и ќе паднеш 2-3 пати економика, и на крај коа ќе идеме ние на апсолвентска ти ќе славиш во кафана за прашањата :smir:
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: Закон
Не бе па јас сум медијаторот се надевам нема да сум како Нимиц правам се што можам али некој ако успее пред мене да ги добие слободно нека ги сподели.
::$:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom