Една рап трака дневно

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
13.073
Поени од реакции
23.896nije groznica u subotu, al ga lomim ja na floru kao Dzon Travolta
a kad te priveden na gajbi blajvaces ga bejbe sve sa navojom kontra
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
7.100
Поени од реакции
12.305

И увек чувај образ
Ма шта нуди багра
 

Kajgana Shop

На врв Bottom