Една рап трака дневно

  • Креатор на темата dobramuzika
  • Време на започнување
D

dobramuzika

Гостин
[DOUBLEPOST=1494819406][/DOUBLEPOST]Се надевам дека оваа тема ќе стане традиција и ќе продолжи.
 
Последно уредено:
Член од
30 јули 2014
Мислења
4.934
Поени од реакции
14.916
Тибор нели беше дел од оваа екипа? Бтњ го слушав Тибор пред да настапуваат Зад Аголот, искина.
Брат, искрен да бидам за Тибор немам слушнато, срчнав сеа нешто и баш ќе го послушам деновиве, а ОНИ колку што знам јас се Скриптор, Кали и Јантар во состав.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom