Единствена опција

betogrozdanov45

мајстор за гибаници
Член од
26 октомври 2005
Мислења
1.549
Поени од реакции
6
Oнака ми се... Ново Лисиче Будало ми беше хит негде летоска коа се вратив од одмор значи Јули месец 2006та година, а спотот го извадија пред месец, два, три така да сега ми е досадна таа песна. Имаат и други добри така песни како У Курац, Еден Живот на Слаткар..

Ама има и боље у Македонија , мене сеа као што ми беа хит летоска, сеа ми е Тони Зен со Полн Ефект и Скопска Бижутерија.
 

CT

Член од
21 февруари 2007
Мислења
384
Поени од реакции
2
Daleku od toa deka se loshi dechkite!! Dobri se, ne premnogu, no OK se.
Inache za NL wow.. da ne praime muabet, tapa pesna, chkart tekst.. samo eden del mi se svigja (ako mozhe taka da se reche)
"ALFA sheta.. ne ni smeta" I tuka eden dzandar daden, kako demek si igraat kurtashak so tipot:)
"Digame k..ovi".. sramota za toa!
 
Член од
27 јануари 2007
Мислења
38
Поени од реакции
0
хм...............па..............ништо посебно
 

Mandy

~Carpe florem~
Член од
26 февруари 2006
Мислења
1.578
Поени од реакции
23
Не ми се свиѓаше муабетот на Слаткар вчера на настапот у мкц...еј умре баба ми ај сеа една минута молк..ок заќутеа сите и следеше коментар ејјј бабо види риспект(нешо така)WTF???(и да се десила таква ствар,лош муабет сврте)
А иначе за нивни текстови и ствари нема да зборам пошто не се разбирам...
фала,пријатно:helou:
 

MkForces

тантара пантара
Член од
25 јануари 2007
Мислења
600
Поени од реакции
19
Mandy напиша:
Не ми се свиѓаше муабетот на Слаткар вчера на настапот у мкц...еј умре баба ми ај сеа една минута молк..ок заќутеа сите и следеше коментар ејјј бабо види риспект(нешо така)WTF???(и да се десила таква ствар,лош муабет сврте)
А иначе за нивни текстови и ствари нема да зборам пошто не се разбирам...
фала,пријатно:helou:
Е ова ви се вика коментар на место... Гуд Грл :)
 

Mesaja

Dot.
Член од
14 јуни 2005
Мислења
5.532
Поени од реакции
16
НОВО ЛИСИЧЕ БУДАЛО!!! ШТОО?!?!

Мрш бе...
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
На времето кога не беа познати и кога Скит имаше суканици а Слаткар беше рапер(се носеше широко и беше дебел) никој не ги е*ааше ни 2%. Тогаш на времето имав седено со нив доста и беа фини муабет едно друго битбокс фристајл нешто ау ок фини типци, али што како им се деси ги снема слаткар се смени скит исече тоа суканиците почнаа да се глупираат и станаа тоа што се денес КЛОШАРИ
..тоа е тоа кога ќе те удри славата у глава..
Mandy напиша:
Не ми се свиѓаше муабетот на Слаткар вчера на настапот у мкц...еј умре баба ми ај сеа една минута молк..ок заќутеа сите и следеше коментар ејјј бабо види риспект(нешо така)WTF???(и да се десила таква ствар,лош муабет сврте)
А иначе за нивни текстови и ствари нема да зборам пошто не се разбирам...
фала,пријатно:helou:
ова го кажа зашто слабо дека добија аплауз
 

***freak***

И да волиш до неба, и да прашташ кад треба [x]
Член од
9 февруари 2007
Мислења
383
Поени од реакции
1
ново лисиче будало WTF?!?
ццц...:pop:
 

MkForces

тантара пантара
Член од
25 јануари 2007
Мислења
600
Поени од реакции
19
^The Game^ напиша:
stvarno losa e taa no nivnoto vreme doprva doaga :helou:
Да, времето на слава, на пари... абе ајде сите се искомерцијализираа, маме му е*ам !
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
209
Поени од реакции
1
MkForces напиша:
Да, времето на слава, на пари... абе ајде сите се искомерцијализираа, маме му е*ам !
e ke vidime ili ke bidat komercijala ili ke se vratat u normala:salut:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
епа сеа и вие мора и тие од нешо да го вадат лебот. само да не почнат текстовите да фи прават како Врчак. ПОп перо хахахахахахахааааааааааа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom