Еден совршен ден?!

Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.172
Поени од реакции
3.719
Исто и според мене нема совршен ден.
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
Совршен ден нема според мене. Некогаш и колку да си го правиш совршен мора да крцне нешто ЈБГ...
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
прво само дај ми пари и со дејчето ќе си го направам денот совршен.
станување и лезетско турско кафе. па после тоа јас во шопинг. машки шопинг. како изгледа машки шопинг? ееееееее, од салон во салон за коли и мотори, па до кај некој coustom made мајстор за фарбање и појачување на машината. па после тоа проба, или возење 350 на саат по еднонасочна улица (спротивна насока), па ако преживеам дома ... ќе славиме со вино и тортелини од дејчето.
а дејчето во меѓувреме си тера нејзин совршен ден по избор кој ..... не ме занима (имам доверба во неа)
:pos:
 
Член од
9 јануари 2008
Мислења
168
Поени од реакции
207
За мене совршен ден е кога цел ден не правам ништо... Кога цел ден лежам и гледам серии, слушам музика. Да, шопинг не е на одмет, ама посовршен е денот поминат во стара развлечена маица и без прслук :)
 
Член од
1 јануари 2013
Мислења
312
Поени од реакции
363
И после некој ќе ми рече дека жените не мислеле на секс,а ми бројат тука колку пати во денот сексал мажот:pos:Mоре кај женската листа требаше да го додадам сексот од машкитеX5:pos:
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.668
Поени од реакции
4.397
Без две три масажи за релаксација буквално и во преносна смисла да ти ебам совршениот ден :D
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
да ми простиш ама маживе ко свињи се претставени :unsure:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom