Европска Струмица - Глобал?

realen_07

Опозиционер
Член од
12 април 2008
Мислења
3.636
Поени од реакции
134
Не знам колку пари има инвестирано општината, ни пак ме интересира. А и никаде погоре не спомнав дека знам колко пари вреди објектот. Цело време зборот ми беше дека, парите на локалната самоуправа и се од НАРОДОТ.
Па ако не знаеш, што кој к..ми се пењавиш и тролуваш овде пола саат ?:tapp:
 
Член од
26 февруари 2009
Мислења
75
Поени од реакции
5
Па ти незнаеш ништо,а само збориш.Сите во Струмица што ќе гласаат за бугарката еве исти се како тебе...:tapp:
Јас не знам колку пари има инвесирано општината, ама фактите зборуват оти ЗАЕВ направил финансики криминал тежок 8 000 000 евра, и за истиот тој криминал добија АБОЛИЦИЈА од Бранко Црвенковски. А пред фактите и БОГОВИТЕ молчат.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.492
Поени од реакции
4.043
Јас не знам колку пари има инвесирано општината, ама фактите зборуват оти ЗАЕВ направил финансики криминал тежок 8 000 000 евра, и за истиот тој криминал добија АБОЛИЦИЈА од Бранко Црвенковски. А пред фактите и БОГОВИТЕ молчат.
А фактите се?
 

realen_07

Опозиционер
Член од
12 април 2008
Мислења
3.636
Поени од реакции
134
Јас не знам колку пари има инвесирано општината, ама фактите зборуват оти ЗАЕВ направил финансики криминал тежок 8 000 000 евра, и за истиот тој криминал добија АБОЛИЦИЈА од Бранко Црвенковски. А пред фактите и БОГОВИТЕ молчат.
Мислиш на фактите кои ви ги дават по штабови за да тролувате и кењате по форуми ? :jaj:
 
Член од
26 февруари 2009
Мислења
75
Поени од реакции
5
Па ако не знаеш, што кој к..ми се пењавиш и тролуваш овде пола саат ?:tapp:

Не е ни чудо што си опозиционер. Глуп си како трактор на угорница. Спомнав ли јас некаде дека знам колкава сума на пари инвестирала локалната самоуправа? НЕ. Ти цело време докажуваше дека нема ниту еден денар народни пари потрошено за изградба во дивоградбата ГЛОБАЛ. Јас ти докажав дека има инвестирано народни пари (парите од локалната самоуправа) а колко се, ич кур не ме боли.:tapp:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.343
Мислиш на фактите кои ви ги дават по штабови за да тролувате и кењате по форуми ? :jaj:
Сакал признал или не, фактите им ги даде Претседателот на РМ :)
 
Член од
26 февруари 2009
Мислења
75
Поени од реакции
5
А фактите се?

Кривична пријава за злоупотреба на службена должност и финансиски криминал од 8 000 000 евра за случајот ГЛОБАЛ. Судската постапка е прекината поради АБОЛИЦИЈАТА која ја доби обвинетиот ЗОРАН ЗАЕВ од претседателот БРАНКО ЦРВЕНКОВСКИ:pusk: :pusk: :pusk: :pusk: :pusk: :pusk: :pusk:
 

realen_07

Опозиционер
Член од
12 април 2008
Мислења
3.636
Поени од реакции
134
Сакал признал или не, фактите им ги даде Претседателот на РМ :)
Струмикс ти како Форумски падар би требало да реагираш на речникот на овој tomyy пред да го терам таму каде што заслужува.

Двапати веќе му одбивам на глупост.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.343
Струмикс ти како Форумски падар би требало да реагираш на речникот на овој tomyy пред да го терам таму каде што заслужува.

Двапати веќе му одбивам на глупост.
Ако регирам треба да ги снема половината дискутанти од темата, ако не и повеќе, ама нели предизборие, па оставам да се испразнат луѓето...
А штом нема лични навреди, во ред е.
 
Член од
26 февруари 2009
Мислења
75
Поени од реакции
5
Струмикс ти како Форумски падар би требало да реагираш на речникот на овој tomyy пред да го терам таму каде што заслужува.

Двапати веќе му одбивам на глупост.
Те навредува тоа што ти реков повеќе пати дека си ГЛУП. Вистината каква таква треба да ја прифатиш, јебига понекогаш боли ама тоа е тоа.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Ти глуп си или тренираш? Чиј пари се инвестирани во ГЛОБАЛ бе ретардо?
Баниран 2 дена.

Ако регирам треба да ги снема половината дискутанти од темата, ако не и повеќе, ама нели предизборие, па оставам да се испразнат луѓето...
А штом нема лични навреди, во ред е.
Треба да реагираш кон секоја лична навреда. За пола тема да не е навреди, треба да се реагира на првата со бан.
 

realen_07

Опозиционер
Член од
12 април 2008
Мислења
3.636
Поени од реакции
134

Kajgana Shop

На врв Bottom