realen_07
Поени од реакции
134

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • M
  реален иам мал прболем околу регистриање на воденица
  raondom question nm 2 ми покажува и толку а одговор на прашањето е ????
  M
  a be kade го бапна мојот текст :) патем таму си модератор а ? :)
  M
  ме дупиш ти се свиѓа тексотот лелелле
  може да те зеам за муж
  значи сум закун за пишување на колумни а каде го постираше
  аааа ко детенце радувам некој ми го чита блогот XD
  M
  мисирков сеа од америка ќе најде начин да те банира хахаха како и секој од дијаспора
  M
  ne mora da se кладиш може и да јадеш бан за спамирање и политзација на темата јадев јас само што јебеш еден ден и на ова ќе му дое крајот :)
  H
  На канал 5, на телма, на Алфа, на А1, немој да ми лепиш етикети навистина сум во право!
  Не мислев да црпиш вести, туку мислев да видиш каде твоите левоориентирани водачи ја донесоа државата! Сега јас испаднав Севрно Македонка дури не знам ни дали да го пишувам заедно или одвоено, но се разбира и за тоа ќе се преговара подоцна. Како и за се друго. Постот во кој го браниш Претседателот Киро Глигоров навистина воопшто не ти е точен!
  H
  не мудрувај многу, погледај вести и ќе ти стане јасно што зборувам. Се променија СЕ! разбирам дека си лево ориентиран, но мислам дека не си баш реален во врска со сојузот
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom