ЕВН Македонија

Член од
17 август 2011
Мислења
9.059
Поени од реакции
15.808
Ja bev pred 4 god, skoro zavrsen bev togas. Me intervjuiraa od hr devojka i dvajca rakovoditeli. Bazicni prasanja relejna zastita, so e transformator(lol), odvodnici za prenapon i buholtz rele.
 
Член од
15 февруари 2022
Мислења
120
Поени од реакции
156
Во понеделник сум на интервју таму, ако има некој поново инфо за начинот на водење на интервјуто нека пише
Ако не сакаш конкретната работна позиција, пиши барем за која област, сектор, оддел, група, ДООЕЛ, А.Д. КЕЦ или што ти знам што, станува збор. Знаеш дека станува збор за држава во држава.
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.758
Поени од реакции
642
Ако не сакаш конкретната работна позиција, пиши барем за која област, сектор, оддел, група, ДООЕЛ, А.Д. КЕЦ или што ти знам што, станува збор. Знаеш дека станува збор за држава во држава.
Правни работи
 

Kajgana Shop

На врв Bottom