Дaли честo јa менувaте прoфилнaтa сликa нa Facebook?

Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Не се замарам и не менувам често и немора да значи дека е фејк профил ако не смени профилна
 
Член од
18 март 2017
Мислења
42
Поени од реакции
65
Тие шо менуват често слики и се праи unfollow ,за да не излегуват на почетна секој ден. Многу ми е егоцентричен тој феномен посебно па тие шо стават скоро слична слика само од различни агли итн. Гет а лајф плс. Никој не сака да гледа еден ист човек толку често. :D Слично како тие досадните реклами шо се појавуват. nom wat im sayn.
Иначе јас многу ретко, слабо ми е активен профилот.
 
Член од
21 јануари 2015
Мислења
54
Поени од реакции
73
Сега поретко, може 7-8 месеци ја немам сменато.
Повеќе сум активна на инстаграм отколку на фејзбук.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Сега поретко, може 7-8 месеци ја немам сменато.
Повеќе сум активна на инстаграм отколку на фејзбук.
Како да те најдеме на инстаграм? :cool:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom