Дуел помеѓу Зоран Заев и Силвана Бонева

Betty Booop

You can be my fantazy...
Член од
19 февруари 2009
Мислења
100
Поени од реакции
8
Вечерва во 21 часот на телевизија Интел ке излезат на дуел Зоран Заев и Силвана Бонева.

Ке можеме да видеме и чуеме што имат да кажат :smir:

Ќе биде мошне интересно според мене :)
 

realen_07

Опозиционер
Член од
12 април 2008
Мислења
3.636
Поени од реакции
134
Вечерва во 21 часот на телевизија Интел ке излезат на дуел Зоран Заев и Силвана Бонева.

Ке можеме да видеме и чуеме што имат да кажат :smir:

Ќе биде мошне интересно според мене :)
Браво!
Силвето се покажа похрабра од нејзиниот сопартиец и претседателски кандидат....познат како "Ѓоле пак му ја кидна" :)
 

Betty Booop

You can be my fantazy...
Член од
19 февруари 2009
Мислења
100
Поени од реакции
8
Ќе видеме кој ке излезе по храбар денес ке се види се...
Со душа чекам да видам што има да каже :smir:
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Што може политичар да каже освен лаги?!
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Има ли некој шо може да ја снима, па да ја стави на youtube. Баш сакам да гледам, а не сум моментално у Струмица.
 

Betty Booop

You can be my fantazy...
Член од
19 февруари 2009
Мислења
100
Поени од реакции
8
Ако не го става никој,ке ти го прераскажаме :smir:
 

Јордан Мијалков

Вмро Засекогаш
Член од
8 март 2009
Мислења
228
Поени од реакции
15
Браво!
Силвето се покажа похрабра од нејзиниот сопартиец и претседателски кандидат....познат како "Ѓоле пак му ја кидна" :)

Не си информиран изгледа досега.Заев беше тој шо не сакаше да излезе на дуел,ама под притисок на јавноста мора да прифати:toe:.
Силвана веќе 2 Недели сака да излезе со него на дуел не само на еден туку на повеќе,ама мислам оти и тај ќе е доволен за да го разоткрие,неговото мрачно владеење.

П.С. На ВМРО ќе му е полесно да победи у Струмица оти другите 3 општини помаленките им се сигурни.Цело раководство на 22 Март ќе е у Струмица,заедно со ПРЕМИЕРОТ ГРУЕВСКИ:vozbud::vozbud::vozbud::toe:
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Не си информиран изгледа досега.Заев беше тој шо не сакаше да излезе на дуел,ама под притисок на јавноста мора да прифати:toe:.
Силвана веќе 2 Недели сака да излезе со него на дуел не само на еден туку на повеќе,ама мислам оти и тај ќе е доволен за да го разоткрие,неговото мрачно владеење.

П.С. На ВМРО ќе му е полесно да победи у Струмица оти другите 3 општини помаленките им се сигурни.Цело раководство на 22 Март ќе е у Струмица,заедно со ПРЕМИЕРОТ ГРУЕВСКИ:vozbud::vozbud::vozbud::toe:
Аман веќе, арно, Бонева ќе победе ја согласувам се со тебе, само не трови на сите теми :nesvest:
 

Betty Booop

You can be my fantazy...
Член од
19 февруари 2009
Мислења
100
Поени од реакции
8
Не си информиран изгледа досега.Заев беше тој шо не сакаше да излезе на дуел,ама под притисок на јавноста мора да прифати:toe:.
Силвана веќе 2 Недели сака да излезе со него на дуел не само на еден туку на повеќе,ама мислам оти и тај ќе е доволен за да го разоткрие,неговото мрачно владеење.

П.С. На ВМРО ќе му е полесно да победи у Струмица оти другите 3 општини помаленките им се сигурни.Цело раководство на 22 Март ќе е у Струмица,заедно со ПРЕМИЕРОТ ГРУЕВСКИ:vozbud::vozbud::vozbud::toe:
Како прво не си информиран многу,денес требаше Заев да биде просутен на друго место,па Бонева го искорити тоа да го предизвика на дуел баш денес мислејки дека Заев нема да профати,аама јако га зафркна и така...

П.с. Не ја отворив темата да кажубаш кој ке победе стрпи се ке видеме недела се близи...кажи свое мислење у врска со темата,а ако го немаш не мора да пишуваш:smir:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Не си информиран изгледа досега.Заев беше тој шо не сакаше да излезе на дуел,ама под притисок на јавноста мора да прифати:toe:.
Силвана веќе 2 Недели сака да излезе со него на дуел не само на еден туку на повеќе,ама мислам оти и тај ќе е доволен за да го разоткрие,неговото мрачно владеење.

П.С. На ВМРО ќе му е полесно да победи у Струмица оти другите 3 општини помаленките им се сигурни.Цело раководство на 22 Март ќе е у Струмица,заедно со ПРЕМИЕРОТ ГРУЕВСКИ:vozbud::vozbud::vozbud::toe:
Ова е најдобриот виц што сум го прочитал..Силвана Бонева со денови ја гонат и Интел и Вис за соочување со Заев...портпаролот Баџуков се прави мутав дека немал појма за поканата од теливизиите..бев сведок на настанот..затоа ќе те замолам да не пишуваш глупости и невистини по форумот...
Заев ја измени агендата само да се сретен со пекинизерот..
Ќе ја видиме вечерва(ако воопшто се појави)...и во Петок на телевизија ВИС колку и држи газот и кој ја зборува вистината..
п.с. Бонева која толку ја сака Струмица предпочиташе да биде на А2 и таму со Борјан да дискутира за локални(струмички) работи за кои водителот нема појма...
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Како може ние од Скопје да го гледаме овој дуел?
 
Член од
28 јануари 2005
Мислења
2.163
Поени од реакции
18
Bas sakav da prasam. TV INTEL :vozbud::pipi:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Вис има стриминг на интернет..ама ќе мора да се сочекате до Петок...Интел ..се сомневам дека може да се гледа подалку од Злеово
 

Betty Booop

You can be my fantazy...
Член од
19 февруари 2009
Мислења
100
Поени од реакции
8
Нека даде некој мсн и јас ке му уклучам камера и нека слуше и гледе :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom