Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Драга Кајганче едвај чекам утре да биде сончево и точакот и на планина малце офф роад :love: Мада веќе го пробав ама пак сакам :sneaky: и то ... а и да готови ми се џингловите за емисијата уште фали да го пуштат радиото ама кајганче заспаа луѓево некако не им текнува :(

Иначе драга кајгана со љубов тапа бре што ќе се прави вака ... ништо на недоглед нема ... :unsure:


Песничево на слушалки + точак + сонце убаво + природа дрвја ммммммм :love: а од страна езеро ..
 

*LittLe heart*

*најубави очи-ЗЕЛЕНИ*
Член од
14 јануари 2008
Мислења
751
Поени од реакции
289
Е сега само може во ниедно време се да ми се пријадува и да ми текнува на секакви комбинации на храна кои нормално не е возможно да ги направам. Зошто мора да сум толку стрвнааа зошто? Барем да се познаваше на мене. Земав слободен ден спијам како луда цело време божем сто работи ќе завршам и на крај ништо. Си ја изгледав битно Castle до крај се изнасмеав. Внук ми почнал во дубало да оди, а има само 5 месеци......смотан место да ужива како бебе он немој да не му отиде возот ист е како мајка му. Вчера сфатив дека на топло време се зголемува бројот на манијаци по Скопјево да неможеш да облечеш фустанче или нешто полетно....налет не ги можам. Утре пак исто те исто факултет работа дома и кревет....едвај го чекам последниот дел.
 

~Bunny

Magic wand...
Член од
13 септември 2010
Мислења
902
Поени од реакции
1.266
Драга,

Паметот е многу битна ствар! Пробувам да ги задржам зборовите за себе за да подоцна не се каам за нешто што сум го кажала или направила во момент на лутина. И толерирам толерирам... За да во друг момент само задоволно ги исружам нозете воздивнам и престанам да се замарам.
 
A

AnFem

Гостин
Во сабота ќе се спичкам и ќе одам во Пабот да се забављам со дедињава :vozbud:


И ја да осетим мало тај ночни живот. :icon_lol:
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Драга кајгана многу досадно бре ... што ќе се прави вака цел ден утепан мие таман мислев да одам да возам точак времево де сонце де облаци де кје пророси :confused: само си се тешам со сликиве ... :love: eleganten-hotel-vo-srceto-na-francija-01.jpg eleganten-hotel-vo-srceto-na-francija-3.jpg eleganten-hotel-vo-srceto-na-francija-17.jpg
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.874
Поени од реакции
7.301
Deaaar baby:(
Кој ќе станува утре сабајле?Зошто?Сакам да одспијам раат,да станам да си доручкувам раат,да се напијам нешто,да слушнам две три четири песни,да одам на тренинг...мразам мразам мразам што треба да се разделам од душекот многу рано:(
Него ај...да одам да си го гушнам,да не губам време па утре ќе ти кажам како било...
:love:
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Кајганио мори, не можам да спијам и дремам овде. И пивово кое го пијам не ме успива како секогаш предходно...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom