Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.
Р

~~РубинРед~~

Гостин
Шо си ма ти зборела по комшиите дека не сум те сакала?м?
Знаеш ли дека има партал да те направам?
Мислев за сведок во судница да те викам ама моите очекувања у врска со тебе се намалија...

Ај гитла таму...шмизло жолта,портокалова.
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Ми ѕвонеше потсетник и вообичаено само една буква пишана- Д. Д? Што Д? Што? Кој знае што сум мислела... А демек имав јака меморија. Некогаш. И така ем потсетник, ем пак врска немам за што станува збор. Ако ми е, памет за друг пат да пишам бар збор, а не само почетна буква...

Oh well I don't mind, if you don't mind
'Cause I don't shine if you don't shine
Before you go, can you read my mind?

Ајт.
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
Само да ти се пофалам ја одбранив проектната. :icon_mrgr
И тоа ми рекоа супер сум бил :pos: :)
Супер период у школствово еј, излеа дека пред крај па ми дојде памет.
Е сеа уште Вардар да тепа после и перфектен ден. xD
<3
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Драга Ж

Отидов сабајле на факс а сега се враќам пијан. Каде тоа бе алоооо?
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Драга Кајги значи денес ми беше еден од поубавите денови нашколо..... :pos: сум се смеел до созли бе еј :pos: Иначе вечерва мора да се загрееме пред да почне она вистинското. :)
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.324
Поени од реакции
7.785
Не е виц :icon_lol:.
Оди полицаец со дете на педијатар, и докторката вика легни на креветот, полицаецот си вика во умот сега како да легнам со униформава и залегнал некако на креветот, се враќа докторката и се насмеала кога го видела што прави, и дошла до заклучок дека не се само празни вицови имало влијание униформата :icon_lol:....


ОООООООООооооооооооо се шинав ветрот бричеше цело сабајле грбот ме болеше сабајлево одвај да се средам да поработам нешто :icon_lol:.

Се надевам дека ќе биде во ред, уствари знам дека ќе биде во ред и вака и така.

 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Коментарот го одбележа денот : Је*ем ти скопски олош !!!! (страшна тензија xD)

Рекапитулацијата беше крипи .. Се побиваат теории.
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Драга
После попладневна дремка од саатипол се борев со кабли и орбитреци и ја пцуев личноста која што е болна да го разместува мебелот низ соба. Страшна работа. Утре пак имам презентација, т.е читање. Премногу индиферентно си ја сфатив положбата, ама па и неизводливо е да обрнувам внимание на детаљи, тоа е голема промена за разлика од порано коа се‘ требаше да си биде на свое место. Сега е хаос, ама е океј.
Денес баба ми ме караше зашо гледам секс сцени уз филм. Ама подиве жената, и ај да беше тоа некоја асална секс сцена па да не би ме напнала. И сега ми дојде и ми рече да не сум пуштала ку*ветаана бе :pos: Легенда.
ИиИи фаќај :)
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Хелоу диар,
одамна не сум ти пишал, ама па и сега не ми се пишува...
Уште еден досаден ден, тапа чувство, ништо не ми се прави, се осеќам изморено од... ништо.
И друго сакав да ти кажам... нека иде у 300 лепе, I don't care.

И треба? Ај без неа овој пат, као демек :icon_razz.
 

~Bunny

Magic wand...
Член од
13 септември 2010
Мислења
902
Поени од реакции
1.266
Драга,

Нека помине утрешниот ден добро само. Учев ама со оглед на тоа колку ме боли главава незнам колку научив. Ахх колку би го преспала утрешниот ден а тестовите и испашувањата би сакала никоgаш и да не ни ги закажеа.Проектната ја бранам на 27 април инаку :) Ајде заминав јас, а ти посaкај ми среќа за утре зошто навистинаа ќе ми треба!!!

П.С Да ми проѓеее уторак !!! :(
 
С

сашенко

Гостин
Драга веруваш у господ? Се мислев пред некој ден како се моли кајгана? Во името на админите, модераторите и дечките од евн амин?
 

Мортидо

занаетчија дете
Член од
15 февруари 2009
Мислења
1.874
Поени од реакции
1.087
Драга,драга Кајгана
многу си ми драга.
Ак’ не сум ти ја драг
да те јаде враг...бацки/гушки етц.
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
Драга,
Што се случува со мене? Главава ме боли многу, мислам ќе ми пукне.И некоја нервоза ми влегла ќе убијам некого, затоа подобро никој да не ме задира... таков ми е периодов и јас не сакам ама што да правам.:(
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom