Добра Trance/ D&B/ Techno/ House/ Electro трака v.2.0

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.694
Поени од реакции
4.853
Добра продукција , штета шо сатански и злобно звучи

 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.615
Поени од реакции
23.588
Добра продукција , штета шо сатански и злобно звучи

Ау не ! Баш тоа сатанското,злобното и темното и дава драж. Ислушај го саунтракот од DOOM2.
Мене оваа ми е хит :
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.694
Поени од реакции
4.853
Ау не ! Баш тоа сатанското,злобното и темното и дава драж. Ислушај го саунтракот од DOOM2.
Мене оваа ми е хит :
Dum e ludnica

Ska za tebe samo Quake saundtraci , ludi rifovi uz elektronika


I Warhammer Dark Tide sho mi beshe preporachan so saundtrak od Jesper Kid , grmi


 

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.310
Поени од реакции
21.761

Kajgana Shop

На врв Bottom