Добра Trance/ D&B/ Techno/ House/ Electro трака v.2.0

Член од
5 април 2012
Мислења
7.678
Поени од реакции
8.326
Сет ипол извртев од Sunnery James & Ryan Marciano, типците се лудница ! (y)

You’re waiting by the phone?
Yeah! Just hang it up
I promise you
You’ll never be walking alone
We’ll make this world our own
Yeah! Just come along we promise you
You’ll never be walking alone’
Приметив дека го сакаш Арти.
Мене оваа ми е подобра од Original Mix
 
H

HoT IcE

Гостин
Untitled.jpg
Еве ја мојата колекција на House во компјутерот кајганџии, слободно можеме да правиме журка, јас се нафаќам да бидам диџеј.:icon_mrgr:
И еве една добра трака што деновиве си ја вртам констано, поздрав.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom