Добра Trance/ D&B/ Techno/ House/ Electro трака v.2.0

Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
Член од
13 април 2008
Мислења
7.342
Поени од реакции
6.273
со оглед на тоа дека гласањето за Top100DjMag заврши, мислам може да си кажеме кој како гласал (ако гласал)
eве го мојот избор:
1. Armin van Buuren
2. Aly & Fila
3. Solarstone
4. Andrew Rayel
5. Fady & Mina

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/418949_4060489604698_508117853_n.jpg
1. Ahmed Romel
2. Aly & Fila
3. Shogun
4. Smart Apes
5. Matt Darey

Вечерва, или утре ќе ги објават резултатите ? Ако остане Гета вотра година по ред на врвот, востание ќе кренат трансерите .. :icon_lol:
 
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
не е уште завршено гласањето, моја грешка било во датумиве, има уште еден ден, кој не гласал нека си ја исполни граѓанската должност, па може ке остварат нешто од кампањава што ветија хаха (да гостуваат во МКД)

^ резултатите подоцна се објавуваат, после еден месец отприлика...не ме фаќај за збор
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.342
Поени од реакции
6.273
Ќе навивам транс ДЈ да победи годинава, ама вакви хаус траки кршат рамнодушност .. :vozbud:

 

Kajgana Shop

На врв Bottom