Добивка

Дискусија во форумот 'Фудбал' започната од Invader, 23 декември 2011.

 1. Клипче

  Клипче asd

  Член од:
  8 јануари 2012
  Мислења:
  10.472
  Допаѓања:
  24.232
  Гостинот прв дава гол а на крај победува домаќинот и нормално обратно.
   
  На vidooq му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Бокица

  Бокица

  Член од:
  29 ноември 2008
  Мислења:
  5.865
  Допаѓања:
  3.371
  Barca e, Lyon ne e.
   
 3. Curva_sud

  Curva_sud

  Член од:
  7 јуни 2011
  Мислења:
  2.852
  Допаѓања:
  1.667
  DSC_0317.JPG
   
  На gorantuborg, ПеткоМК, Толстој и уште 4 други им се допаѓа ова.
 4. Curva_sud

  Curva_sud

  Член од:
  7 јуни 2011
  Мислења:
  2.852
  Допаѓања:
  1.667
  DSC_0318.JPG
  DSC_0319.JPG
   
  На Bianconero vero, gorantuborg, Хефест и уште 10 други им се допаѓа ова.
 5. denibrasco

  denibrasco

  Член од:
  26 август 2014
  Мислења:
  106
  Допаѓања:
  161
  20170325_122813-1.jpg
   
  На Aleksandar91, Govinda, Bianconero vero и уште 3 други им се допаѓа ова.
 6. memet122

  memet122

  Член од:
  15 октомври 2014
  Мислења:
  1.931
  Допаѓања:
  689
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Bianconero vero, Tomasino, Пеце и уште 7 други им се допаѓа ова.
 7. Curva_sud

  Curva_sud

  Член од:
  7 јуни 2011
  Мислења:
  2.852
  Допаѓања:
  1.667
  DSC_0320.JPG
   
  На Bianconero vero, sime333, Џонтра Волта и уште 4 други им се допаѓа ова.
 8. Curva_sud

  Curva_sud

  Член од:
  7 јуни 2011
  Мислења:
  2.852
  Допаѓања:
  1.667
  DSC_0321.JPG
   
  На Tomasino, Bianconero vero, sime333 и уште 4 други им се допаѓа ова.
 9. sime333

  sime333

  Член од:
  8 септември 2011
  Мислења:
  3.582
  Допаѓања:
  2.584
  Tomasino, Bianconero vero, Curva_sud и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. memet122

  memet122

  Член од:
  15 октомври 2014
  Мислења:
  1.931
  Допаѓања:
  689
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  sime333, Tomasino, Curva_sud и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. Y.N.W.A.

  Y.N.W.A.

  Член од:
  25 февруари 2014
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  35
  IMG_20170330_174246.jpg
   
  На Bianconero vero, Tomasino, Stefan-kobe и уште 2 други им се допаѓа ова.
 12. Curva_sud

  Curva_sud

  Член од:
  7 јуни 2011
  Мислења:
  2.852
  Допаѓања:
  1.667
  DSC_0324.JPG
   
  sime333, Tomasino, Bianconero vero и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Govinda

  Govinda Lud, Zbunjen, Nenormalan

  Член од:
  20 април 2014
  Мислења:
  1.519
  Допаѓања:
  1.033
  Aprilili den ama dobitno e :P Dobivce na 1vi April 2017.jpg
   
  На Хефест, Џонтра Волта, Oleksandr и уште 8 други им се допаѓа ова.
 14. sime333

  sime333

  Член од:
  8 септември 2011
  Мислења:
  3.582
  Допаѓања:
  2.584
  На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Matrix23

  Matrix23

  Член од:
  27 април 2009
  Мислења:
  2.282
  Допаѓања:
  1.026
  [​IMG]

  :kafence::kafence::kafence:

  :icon_mrgr:
   
  На Хефест, Џонтра Волта, Del Boy и уште 3 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: