Добивка

Дискусија во форумот 'Фудбал' започната од Invader, 23 декември 2011.

 1. Клипче

  Клипче Модератор

  Член од:
  8 јануари 2012
  Мислења:
  9.736
  Допаѓања:
  22.396
  Гостинот прв дава гол а на крај победува домаќинот и нормално обратно.
   
  На vidooq му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Бокица

  Бокица

  Член од:
  29 ноември 2008
  Мислења:
  5.755
  Допаѓања:
  3.282
  Barca e, Lyon ne e.
   
 3. Curva_sud

  Curva_sud

  Член од:
  7 јуни 2011
  Мислења:
  2.610
  Допаѓања:
  1.405
  DSC_0317.JPG
   
  На ПеткоМК, Толстој, Tomasino и уште 3 други им се допаѓа ова.
 4. Curva_sud

  Curva_sud

  Член од:
  7 јуни 2011
  Мислења:
  2.610
  Допаѓања:
  1.405

Сподели преку: