Доаѓам во Македонија, кој оператор да го користам?

Член од
31 јули 2008
Мислења
2.796
Поени од реакции
1.509
јас кај живеам живеам него ти под предавател да не живееш
Не живеам под предавател, живеам во еден од град во Македонија и имам мрежа насекаде, плус и во околните градови, реки, езера и држави што сум бил.... А некој што спомна во Охрид-Струга што како било незнам таму немам видено како е.

Нормално нема да се контрам со никој, ако некој имал лошо искуство имал.... Мене ми е супер. А и цената е џабе.
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
haha :) Se skarafte za mrezata! Ami ako ima Nekoj od Bitola, neka mi kazi kako e so mrezata so VIP tamu posho eve izgleda samo mrezata bilo problem so vip?
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
haha :) Se skarafte za mrezata! Ami ako ima Nekoj od Bitola, neka mi kazi kako e so mrezata so VIP tamu posho eve izgleda samo mrezata bilo problem so vip?
Еве го... ама е на Т-мобиле, не е на Вип корисник. Според она што го кажуваат, се губи мрежата на повисоките места (Брусничка/Лафци). Ако ти е за низ град, ќе ти брка работа.
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
Еве го... ама е на Т-мобиле, не е на Вип корисник. Според она што го кажуваат, се губи мрежата на повисоките места (Брусничка/Лафци). Ако ти е за низ град, ќе ти брка работа.
Nema da se kachuvam gore na pelister :) haha. Been there dont that!
 
S

Sasha

Гостин
A zasto ne si vidis na net od site mobilni operatori sto nudat pa da si presmetas koj operator ke ti bide najeftin i da si go koristis,pozdrav :)
 
Член од
11 септември 2009
Мислења
323
Поени од реакции
55
Т-Мобиле си е Т-Мобиле.. може поскапи ама најдобри се!
 

Iµµortal

사범님
Член од
26 јули 2011
Мислења
711
Поени од реакции
387
Ја би ти рекол Vip,твое е да одлучиш.
 
Член од
24 јануари 2008
Мислења
1.135
Поени од реакции
140
Sandra кој оператор го избра? :D
 
Член од
10 јануари 2011
Мислења
1.658
Поени од реакции
3.322
зашто бе волку одговори на оваа тема? Изглеа битна темава :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom