Дневна доза сеир!

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
torrent напиша:
abe ne najdva broj na krajo izlegvat edni kaj so se ebaaat
да не беше шега ова ке беше во форумот за мобилни или компјутери, не глеаш дека е во Чек Дис Аут? уште пред да ја отвориш темата треба да очекуваш дека е некое дупење...
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Интересна комбинација:



Јеци има таен обожавател.:)
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
@torrent-:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
@Скулгрл- како ги потрефи бе -)))
 

naum_spaseski

Стружанец
Член од
25 јануари 2007
Мислења
534
Поени од реакции
2
Побесна чоеков со билдање постови...
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
...se mislev dali ova sto se desi vo nedelata sabajle posle veligden da go napisham ama ajde greota e da otide jabana...mislam vakva rabota e sebicho da ne se podeli so drugarchinja-film prav film...

....sto se sluchi???
...mi se javija drugarchinjata moi u nedelata deka se u Sofka u park i vikaat ...ajde Ljubo...zemunac...doagaj falish brate...
...aj si vikam nema gresha mozda im fali nekoja tura poveke ali aj da ne im krsham ater posle sve sme bile u losho i u dobro so niv ushte od mali...otidov...
...vlegov u kafana...
...
...koa sto da vidam------>> slika...sednale Deni,Bobi,Tonka i Trpe...auuuuuuuuuu majkooooo
...kakva postava....kraj...znaev deka ke se sluchi nesto monumentalno...
....oni veke se "freskosale "... i neznaat ni sto zborat a bogami i ja si dojdov malce podzagrean...
...teravme sto teravme i nekade posle dva saata otide Trpe u toalet...i go snema edno dobri 20 minuti-se izgubi...
...ne se pojavue...koa otidovme da proverime sto e rabota sto da vidime...Trpe "Kapituliral"
...kamen ...ne kamen stalaktit
...laden mraz...shala na strana mu se sloshilo epten i otuka brzo so kolata nakaj Vojna bolnica na" glikoza tretman" pravec...
...vozi Deni...ama ko na tobogan jbg levo-desno...katastrofa...strav da te fati muzika treshti u kola do daska...Trpe vegetira-znak ne dava...muva ne go lazi...
...Bobi vika mi se loshi epten mi se povraka...ja mu vikam nemoj nemoj brate tuka ziti sve da me" poparish"
..."izdrzi Delfina" i se smeeme ko netachni...


...e sea pri kraj tamu negde posle ALEKSANDAR PALACE...kontrola...druze policija...
...stooooop!!!...pu j'zk...da mu se snevidi...ZASTANI BE BUDALO NI EDNA !!! mu vikam na Deni...ke ti otide vozachkata i ke jadesh sendvichi u stanica...aajjjjj...
...zastanavme i druze policija vika"daj dokumenti i ne dali nego kolku si piel mu vika na Deni...Deni nemoze ni da zbori a kamoli da razgovara...Pa Bobi mu vika na dzandarot...EJ brat pushti ne ziti sve- IMAME EDEN "TESHKO POVREDEN" U KOLA...
....se ubiv smesta od smeenje..dzandarot normalno se podzamisli malce i zirna unutra...sto da vidi slika do slika...sve "kenta flash"...
...mu vika na Bobi... aj ti dechko izlezi da te vidam tebe!!!...poshto valjda mu izgleal on najaren...
...Bobi izkacha nadvor i dzandarot go prashue...kaj ke go nosite drugarot sto mu e na ovoj???poshto ni so pendrakot nemozeshe da go pomrdne(rasoni)
...ke go nosime kaj sestra Elica...KOJA BE SESTRA GLEJ GO KAKOV E NOSITE GO U BOLNICA ODMA KE VI UMRE TUKA...
...pa da mu vikam ja kaj sestra Elica na tranfuziologija u Vojna bolnica go znae ona-stalen mushterija e on tamu...
...Bobi kako sto trgna odnapred de sedne da vozi...sve se isturi vrz haubata na Golfot na Deni....aiiii katasrofa ziva...
koj ke ve vozi be vas ste se upropastile skroz-vika dzandarot...
...aj poleka i poleka i oni po nas ukluchija specijalno "svetka" i ide povorka nakaj Voena bolnica....
...stignavme i go izvlekoa Tpre-"zmajot"... a nie site koj legnal u kola koj povraka se opravame poleka poleka i go chekame....pa mozda chekavme edno dva-tri saata...dzandarite si otidoa u meguvremenu i edniot od niv se ubi od krstenje i smeenje(da go ebam ko malce da se krstel za veligden)
...

...koa od vrata na Hitna izletue eden mlad bolnichar i vika ...aman be daj dojte ovoj vashiov drugar smirete go...aaaaiiiiii.....znaev...
Trpe da ti se osvesti i videl deka sestrata sto mu stavale infuzija bila malce nespretna i go izbockala na edno pet-shest mesta...lom stvarno go napraila
...i ovoj netachniov i se razvikal na nejze...KURVO NI EDNA NESPOSOBNA SVE SI MI GI NAPRAILA VENITE LOM...koj ti dade tebe diploma....
...bezveze stvarno -pijana rabota....
i koa stanal da si ide na vrata i vikal posle...izvini mache ja utre ako si na smena ke dojdam da ti se izvinam so buket cveke najbolje za tebe....aj prijatno i reklol...kURVO NI EDNA NESPOSOBNA...ccccc propast luge u zemja da propadnesh...neznaesh dali da se smeesh dali da plachesh dali da go tepash...edvaj ide i se rasprava se butka so bolnicharite....aaaaahhhhhhaaaaaaa...freska ...film...nevidena epizoda...
...aaahh be Trpe ...ja luge ushte me boli glava i stomak sto od pienje sto od smeenje...

...toa...sa izvinjavam na rechnikot...
 

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
Ljupco кога го читав ова брат, се згазив од смеење. Ауууу што чудо ќе беше ова.
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
јахутерминал напиша:
Ljupco кога го читав ова брат, се згазив од смеење. Ауууу што чудо ќе беше ова.
...psssssssst!!!...:tv: ...:pos2:
 

VORTEX

Кафански човек
Член од
10 мај 2006
Мислења
673
Поени од реакции
1
се што ти е потребно е еден циган и дигиталец
[media]http://www.youtube.com/watch?v=WWP0GZRE860[/media]
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
[MkD]Scout напиша:
дајте му ник .. OUR FORUM BILDER или билдерот од мојот форум..
abeeeeeeeeeeeeeeee heeeeeeee
vo posledno vreme ne sum ve posetil vo igracnica ama sega odam haaaaaa
 

Kajgana Shop

На врв Bottom