Дечко со две девојки или девојка со две машки

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
PuMbA напиша:
МОТОТО:
МАШКО СО ДВЕ-ЈЕБАЧ
ДЕВОЈЧЕ СО ДВАЈЦА-КУРВА
И она првото не е оправдано ама за она второто нека каже некој е дека не е така?
 
T

Trakon

Гостин
kucka напиша:
Definitivno devojka so dve maski.Sto se maskite povredni od zenskite za da mozat da imaat dve zenski a zenskite da ne mozat dve maski?
Ne se raboti za toa deka devojkata nema da go naprai toa fizichki tuku psihichki e poveke sprechena da go naprai toa za razlika od mashkoto koe ponema predrasudi okolu tie raboti:poss:

*P|nK_G|rL* напиша:
I ja mislam decko so dve devojki. a zosto? Pa objasnija povekeminata pred mene:)
Sakate da kazhete deka nema sposobni dechkovci da zadovolat 2 devojki?:poss: :vozbud:
 
D

DJ_DEXTER

Гостин
Дечко со две девојкиииииииииииииииииии
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
e ova e za luge so siroki zenici i goooolemo srce!!!!:pos2:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
И двете ситуации се кул доколку си млад и немаш сериозна врска се разбира.
 

Нате

УџУџУ
Член од
7 јуни 2006
Мислења
159
Поени од реакции
0
Ниту едно, доколку се работи за врски, но доколку се авантури не е страшно.
 

^eli^

шат ме габри.!.
Член од
29 мај 2006
Мислења
686
Поени од реакции
1
како што кажа и Нате,за авантура не е страшно,
а сепак мислам дека полесно би прифатило машко со две женски...
ретко кога има женско кое би било расположено за две машки одеднаш,но јас сум исклучок ;-)
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
asterix_m напиша:
И она првото не е оправдано ама за она второто нека каже некој е дека не е така?
Па така е и затоа го пишав зашто кај нас така е и така ќе остане
 
Член од
5 април 2006
Мислења
40
Поени од реакции
0
машко со две женски е ок, кој вели дека не може да ги задоволи, на пр. јас секако би ги задоволил:), а девојче со две машки ми делува малко педерско, лигавење и такви работи.
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
PuMbA напиша:
МОТОТО:
МАШКО СО ДВЕ-ЈЕБАЧ
ДЕВОЈЧЕ СО ДВАЈЦА-КУРВА
Ова е мото на деца до 16 години,на сељачишта и на балкански неизживеани мажи!
 

dusicka

UBAVA KAKO CVET
Член од
5 март 2006
Мислења
301
Поени од реакции
0
poprifatlivo e masko so dve devojki a ako e zensko so dve maski togas ke izleze deka e kurva a za maskite e poinaku tie mozat i da se falat so toa ama zenskite...
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
_FireFox_ напиша:
машко со две женски е ок, кој вели дека не може да ги задоволи, на пр. јас секако би ги задоволил:), а девојче со две машки ми делува малко педерско, лигавење и такви работи.
:pos: :pos: Многу глупо размислување...Зошто за вас машките се е ок дури и за позитивно го сметаш, а за женските педерско???Ако е педерско за женските, тогаш е и за машките...:tapp: како шо кажа RealGirL многу сељачко размислување...
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
dusicka напиша:
poprifatlivo e masko so dve devojki a ako e zensko so dve maski togas ke izleze deka e kurva a za maskite e poinaku tie mozat i da se falat so toa ama zenskite...
Сакаш да ми кажеш дека и ти се согласуваш со мотото на Пумба?:nesum:
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
RealGirL напиша:
Сакаш да ми кажеш дека и ти се согласуваш со мотото на Пумба?:nesum:
Мотото на Пумба владеј во Македонија. Во право си со претходниот пост, дека то мислење го имав само децата до 16 год и балканските неизживеани мажи. Ама против сите не се можи. :nesum:
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Можи срцка можи,ако сите имаат некој заостанат начин на размислување,нека им биде али не се ставаме во нивни кош!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom