Детски албум

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.404
Picture 1506.jpg
нашата градинка и целодневниот престој, е само да не заврне додека тато се врати од новото работно место во фабрика
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.307
Поени од реакции
10.320
Со моето најверно другарче во текот на целиот мој живот.Ова е на крајот од прво одделение.Левиот пишпирик сум јас да не дое до забуна
 

Kajgana Shop

На врв Bottom