Денов звучи како...

Византиецот

The BETHA. with a lasting Alpha aftertaste
Член од
14 март 2021
Мислења
1.898
Поени од реакции
5.406
Цел викенд че звучи вака.
МОЖЕБИ МИСЛИШ ЈАС ЌЕ ПАТАМ, НО СЕ ЛАЖЕШ ТИ ЗНАЈ. ГО ЧЕКАВ ЈАС ОВАЈ КРАЈ.
Сваќаш ли сега? Не оставаш трага.


Каролина, она је Кралјица.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom