Денешните мажи...

Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
Член од
18 јануари 2012
Мислења
381
Поени од реакции
653
Коа ќе чујам дека некој носи/чува кондом у џеб....:tapp:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Мажииииииии...парадоксални створења со две глави и секогаш ја уткаат кога треба да ја употребат едната или другата....
20 минути ке ти збори како он не е за секс од прво гледање а од џебот му виси кондом:mad:

Moze posle dejtot so tebe ima 2 dejt so nekoja druga..
 
G

Goldie

Гостин
Мажииииииии...парадоксални створења со две глави и секогаш ја уткаат кога треба да ја употребат едната или другата....
20 минути ке ти збори како он не е за секс од прво гледање а од џебот му виси кондом:mad:
Покрај кондомите да му ви висел и клучот од мерцедесот немаше да бидеш толку револтирана, плус може стварно не е за секс на прво гледање ама го носи за секој случај да не го присили некоја :icon_lol:
 
Член од
20 април 2012
Мислења
3.678
Поени од реакции
9.689
Мажииииииии...парадоксални створења со две глави и секогаш ја уткаат кога треба да ја употребат едната или другата....
20 минути ке ти збори како он не е за секс од прво гледање а од џебот му виси кондом:mad:
Можда го носит за да го полнит со боја,од кај знајш!?Колку сте расипани значит вие жениве одма на безобразлуци ви ојт умот.:D
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Mazite bar se iskreni deka sakaat sex uste na prva. Zenite 8 pati poveke sakaat , ama ne priznavaat radi komplekso na "lesna zenska" , "nisam ja takva" ;)
A tie so nosat balonce, a kazuvaat kako ne se i oni za sex na prva toa e radi:
1. Go izgovaraat toa so sakate da go slusnete.
2. Spremni se za akcija koja isto sakate da se sluce, ama demek da ispadne "spontano" - "Ne go planirav jas ova" . Yeah sure ;)
 
Член од
1 декември 2011
Мислења
2.680
Поени од реакции
3.053
Мажииииииии...парадоксални створења со две глави и секогаш ја уткаат кога треба да ја употребат едната или другата....
20 минути ке ти збори како он не е за секс од прво гледање а од џебот му виси кондом:mad:
Eh proba da dolovis poenta, ama malce info dade, this aint twitter!
Ako on sekogas i sekade nosi kondom so sebe, ne mora da znaci deka ke go upotrebi za nekoja so koja prv pat se gleda:)
Dis aint a bad trait gurl!
Paradoksalni se sovinisticki nastroenite mazi.
Zenite treba da mi sluzat mene, da mi gotvat najubavi jadenja, da ne zborat poso se glupi i nivnata edinstvena cel vo zivotot da im bide mene-obozavanjeto, ama i jas moram da e***m nesto :D
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.071
Поени од реакции
6.687
Мажииииииии...парадоксални створења со две глави и секогаш ја уткаат кога треба да ја употребат едната или другата....
20 минути ке ти збори како он не е за секс од прво гледање а од џебот му виси кондом:mad:
не е до него, тебе ти се сака или ти се неќе ??
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.130
Поени од реакции
16.228
Мажииииииии...парадоксални створења со две глави и секогаш ја уткаат кога треба да ја употребат едната или другата....
20 минути ке ти збори како он не е за секс од прво гледање а од џебот му виси кондом:mad:
Можеби работи во ХЕРА, али тоа е жените се парадоксални створења и нонстоп се умишљаваат и си ласкаат дека сакаат да ги ебеш по правилото - гладна кокошка просо сонува.
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
Можеби работи во ХЕРА, али тоа е жените се парадоксални створења и нонстоп се умишљаваат и си ласкаат дека сакаат да ги ебеш по правилото - гладна кокошка просо сонува.
хелоууууууууууу..темата е за мажи а не за што сонуаат жените.....И да искористам кога веќе ти се обраќам....НЕМАШ бе благе везе од жени:tapp:
 
Член од
26 мај 2016
Мислења
14
Поени од реакции
6
Ок е да си имаш кондом при себе.
Не за друго...при анален секс не е иста секоја...некои ке ти го накакаат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom