Денешните мажи...

Член од
31 март 2008
Мислења
2.559
Поени од реакции
1.845
ako barate vistinski maz, dojdete kaj mene.
znam da peram i pritoa da ne smesam beli so crni rubi
znam da brisam prasina
znam da peglam
znam da kupuvam uloski

so treba poveke stvarno ne mi e jasno :D
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
7.711
Ќе избегам од темава ќе ме караат.Да ти се појави момакот у вакво униформиче и да те плесне со тоа пендрекот ак не си мирна.И со едниот, и со другиот.;)
Вери најс :sneaky:
Мада кај мене предност имаат оној шо се разбира од струја, глетање, водоинсталтерство со француски клуч у џебот...
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Вери најс :sneaky:
Мада кај мене предност имаат оној шо се разбира од струја, глетање, водоинсталтерство со француски клуч у џебот...
Филозофи има еден куп.
Фала богу, ти си права жена и се ложиш на занатлии. Еве на пример сеа шо сум изглетуел еден ѕид -- савршенство. Слета на ѕидот една мува дрософила, се слизна и скрши кичма. Нормално дека ќе ме ценат и поштујат.
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
7.711
Фала богу, ти си права жена и се ложиш на занатлии. Еве на пример сеа шо сум изглетуел еден ѕид -- савршенство. Слета на ѕидот една мува дрософила, се слизна и скрши кичма. Нормално дека ќе ме ценат и поштујат.
Ако знам сарма да правам и да месам тесто, однак и ја си барам мајстор спроти мене.
Ти сигурно знаеш и шприцер да направиш 50-50 без да гледаш, а ако ја пееш и Стани, стани Ибар водо додека работиш, праќај визитка :)
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Ако знам сарма да правам и да месам тесто, однак и ја си барам мајстор спроти мене.
Ти сигурно знаеш и шприцер да направиш 50-50 без да гледаш, а ако ја пееш и Стани, стани Ибар водо додека работиш, праќај визитка :)
Мене одамна ми е јасно дека си саглам невеста. Иначе, и да сакам да промашам шприцер, не можам -- увек искача 50-50 (комбинација од рука терезија и домаќинлук). Мојот музички репертоар го опфаќа не само гореспоменатиот напев, туку и многу други -- и за делник и за свечани прилики. Не работам со визитки при бидејќи у Пинтија нема кој не ме знае. Бујрум у свакое време.
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
7.711
Мене одамна ми е јасно дека си саглам невеста. Иначе, и да сакам да промашам шприцер, не можам -- увек искача 50-50 (комбинација од рука терезија и домаќинлук). Мојот музички репертоар го опфаќа не само гореспоменатиот напев, туку и многу други -- и за делник и за свечани прилики. Не работам со визитки при бидејќи у Пинтија нема кој не ме знае. Бујрум у свакое време.
Петар, само да замиришу јорговани и идам у Пинтија да те намерам. Имам у Пинитја пријател, на цимерката бивши дечко, дека она провинцијалка и ја збари, а живее спроти една баба, маѓосница, шо ко ќе поминела пред комбето на брат му кога оди на пазар (имаше тезга), тој ден не продавал ништо.
Ми треба да ми препорачаш и бајачка некоја кај вас, да поминам со еден мастраф, (ако не ја оправам работата кај оџата у Радовиш), дека тој дечкото бивши на мојата цимерка е алтруист, не веруе у ништо...
Пригодно те поздрављам :)
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Петар, само да замиришу јорговани и идам у Пинтија да те намерам. Имам у Пинитја пријател, на цимерката бивши дечко, дека она провинцијалка и ја збари, а живее спроти една баба, маѓосница, шо ко ќе поминела пред комбето на брат му кога оди на пазар (имаше тезга), тој ден не продавал ништо.
Ми треба да ми препорачаш и бајачка некоја кај вас, да поминам со еден мастраф, (ако не ја оправам работата кај оџата у Радовиш), дека тој дечкото бивши на мојата цимерка е алтруист, не веруе у ништо...
Пригодно те поздрављам :)
Кај нас у Пинтија доаѓа секој трет вторник Баба Илинка од Ѓорче (има акредитирана академија за маѓии & вражање). А тој алтруистот го знам, на Раде Фирнајс му е зет за сестра. Мирен дечко, повлечен, док не се начука. После многу брљави. Да не испаднам сељак, еве и ја те поздрављам, dear @langelina
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
7.711
Кај нас у Пинтија доаѓа секој трет вторник Баба Илинка од Ѓорче (има акредитирана академија за маѓии & вражање). А тој алтруистот го знам, на Раде Фирнајс му е зет за сестра. Мирен дечко, повлечен, док не се начука. После многу брљави.
Ќе ми ја покажеш и таа ороспијата шо му се набута, па мораше да ја остави цимерката моја.
Мирен, мирен, викаш, живее у Пинтија, а се кажува дека е од Скопје, а плус да видиш како мамеше на не лути се човече... Ич човек...
Ќе пресметам кај мене како доаѓа третиот вторник, за да се организирам...И да знаеш, сакам преуредување у кози стајл...
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.237
Поени од реакции
6.931
Е шо е толку комплицирано тенк да вози? :confused:
Потешко е да научиш женски градник со една рака да откопчаш, отколку да возиш тенк.
мене нема да ми смета,можиш и самата да си го откопчаш :)
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
7.711
Каков секс?
Цуро, не верувам дека студираш електро ;)
--- надополнето: 9 март 2013 во 12:51 ---
мене нема да ми смета,можиш и самата да си го откопчаш :)
Јас немам налетано на машки примерок кој дозволил да се мачам и сама да си го откопчивам градникот :)
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.237
Поени од реакции
6.931
Цуро, не верувам дека студираш електро ;)
--- надополнето: 9 март 2013 во 12:51 ---


Јас немам налетано на машки примерок кој дозволил да се мачам и сама да си го откопчивам градникот :)
ама затоа тенкисти колку сакаш

абе мушко коа ќе рече ако треба градникот сам ќе падни :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom