Дедо Мраз и баба Мразица од друг агол

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.074
Поени од реакции
2.681
Дедо Мраз ќе закаснит малку,
таман за стара Нова Година ....

dm.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom