Дедо Мраз и баба Мразица од друг агол

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.867
Поени од реакции
13.368
Од изборот за најкајганџија за 2020, па и за 2019 не бидна ништо, бруки....
Што мислиш да бираме од членовите на форумов дедо мраз баба мразица:pos:
На форум за мода и убавина сме! Ако не мис мистер кајгана со години немало, ама не знам ни колку е мимент за тоа
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
12.797
Поени од реакции
26.761

Kajgana Shop

На врв Bottom