Девојка ми/дечко ми сака тројка

Девојка ми/дечко ми сака тројка

 • Машко сум и сум за тројка со девојка ми и уште еден дечко.

  Гласови: 52 10,7%
 • Машко сум и сум за тројка со девојка ми и уште една девојка.

  Гласови: 251 51,9%
 • Женско сум и сум за тројка со дечко ми и со уште еден дечко.

  Гласови: 22 4,5%
 • Женско сум и сум за тројка со дечко ми и со уште една девојка.

  Гласови: 36 7,4%
 • Машко сум и сум против.

  Гласови: 75 15,5%
 • Женско сум и сум против.

  Гласови: 48 9,9%

 • Вкупно гласачи
  484
Член од
10 септември 2016
Мислења
7.762
Поени од реакции
14.037
У реалност, поише има мжм или жмж?
мжм(обично двајца другари на некоја лесна женска)
Ова второво мислам дека се случува само во вакви случки како шо е отварањево на темата.
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
790
Поени од реакции
273
мжм(обично двајца другари на некоја лесна женска)
Ова второво мислам дека се случува само во вакви случки како шо е отварањево на темата.
И ја би играл така. Покомотно ќе ми е.
Мада, ми се случи еднаш со дечко кој го знаев неколку саати, па супер соработувавме. :)
Не мора да е "лесна".
Има некои така сакаат.
 
Последно уредено:
Член од
29 јуни 2014
Мислења
16.531
Поени од реакции
24.251
И ја би играл така. Покомотно ќе ми е.
Мада, ми се случи еднаш со дечко кој го знаев неколку саати, па супер соработувавме. :)
Не мора да е "лесна".
Има некои така сакаат.
и на еден порнич така, случајно се сретнаа и ја плескаа една
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
7.762
Поени од реакции
14.037
И ја би играл така. Покомотно ќе ми е.
Мада, ми се случи еднаш со дечко кој го знаев неколку саати, па супер соработувавме. :)
Не мора да е "лесна".
Има некои така сакаат.
Друже жена што сака да ја "плескаат" двајца мажи според мене е лесна женска и ништо повеќе.Се освен секс помеѓу маж и жена е лошо и е како порок на кој можеш да се навлечеш а не верувај во приказни дека така луѓето имале посреќен брак зошто не живееле монотоно.
(мое мислење)
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
790
Поени од реакции
273
Друже жена што сака да ја "плескаат" двајца мажи според мене е лесна женска и ништо повеќе.Се освен секс помеѓу маж и жена е лошо и е како порок на кој можеш да се навлечеш а не верувај во приказни дека така луѓето имале посреќен брак зошто не живееле монотоно.
(мое мислење)
Допрва ќе учиш, ах
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.783
Поени од реакции
2.877
Друже жена што сака да ја "плескаат" двајца мажи според мене е лесна женска и ништо повеќе.Се освен секс помеѓу маж и жена е лошо и е како порок на кој можеш да се навлечеш а не верувај во приказни дека така луѓето имале посреќен брак зошто не живееле монотоно.
(мое мислење)
Погрешно ви е мислењето


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk
 
Член од
18 декември 2019
Мислења
29
Поени од реакции
17
Ако си авантуристка и open-minded и сакаш да бидеш во тројка со искусен и енергичен пар од Скопје (32 години згоден маж и 31 година згодна жена) пиши на 076522155

❌Не одговараме на повици
❌Не враќаме на SMS пораки
❌Ако си машко не не контактирај
❌Ако сте пар не не контактирајте
✔Ако си ЖЕНСКО помеѓу 20 и 40 години пиши на Viber или Whatsapp. Без повици
❌Не бараме пари и не даваме пари
✔Бараме дискреција и нудиме дискреција
❌Не патуваме во други градови
А зошто ффм а не ммф?
 
Член од
18 декември 2019
Мислења
29
Поени од реакции
17
Ме интересира ваше мислење зошто претежно има ффм тројки за разлика од ммф. Дали само бисексуалци прават ммф тројки или нема врска?
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.995
Поени од реакции
9.151
ММФ - Меѓународен монетарен фонд
ФФМ - Фудбалска федерација на Македонија

Него на темата, ммж е апла педерски.
 
Последно уредено:
Член од
18 декември 2019
Мислења
29
Поени од реакции
17
ММФ - Меѓународен монетарен фонд
ФФМ - Фудбалска федерација на Македонија

Него на темата, ммж е апла педерски.
Сакаш да кажиш дека ффм прават апла лезбејки само?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom