Дали треба да се самоубиете? [тест]

Член од
29 јуни 2008
Мислења
460
Поени од реакции
27
Што сега демек јас сум виновна, не бе пријател виновен е тој што ја поставил, а одговорност ќе си сносат тие што не ја забраниле. Што не ставеа некој квиз па да се мериме во знаење туку ставиле квиз дали треба да извршам самоубиство. До каде со ова...
Не знам шо си се „запалила‘‘ толку за темава. На интернетот има далеку подебилни нешта отколку овај квизот.
 
Член од
30 април 2009
Мислења
795
Поени од реакции
91
Зашто ми смета бе пријател и мое право е ќе дрвам ако сакам и два дена за темава. И за дебилните работи на интернет.
 
Член од
9 септември 2008
Мислења
115
Поени од реакции
13
Kvizot ili veke e trgnat od internet ili mene ne mi se otvara. Aj neka proveri nekoj, zs bas sakav da vidam kakvi gluposti pisuva hahahha:pipi:
 
Член од
29 јуни 2008
Мислења
460
Поени од реакции
27
Зашто ми смета бе пријател и мое право е ќе дрвам ако сакам и два дена за темава. И за дебилните работи на интернет.
Епа имаш едно дугме
оди на почетниот пост и кликни. Али јас пак ќе речам темава ќе пропадни пак на дното дури и ако не ја клат в канта.


А за дебилните работи ако сакаш да се буниш оди на 4chan /b. They care :smir:
/sarcasm off
 

Stefan Spasovski

Mister Birokrat
Член од
18 февруари 2006
Мислења
92
Поени од реакции
2
Kvizot ili veke e trgnat od internet ili mene ne mi se otvara. Aj neka proveri nekoj, zs bas sakav da vidam kakvi gluposti pisuva hahahha:pipi:
404 - Quiz Not Found
GoToQuiz.com does not have a quiz listed at the URL you specified. You can create a quiz using our simple quiz-maker interface!
Sorry you did not find what you were looking for. Please explore the rest of the site, and you will find some great quizzes!

И ја истиот проблем го иам
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Има некој проблем не го отвара кај мене ...
 
Член од
1 август 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
37
Сеуште неможам да поверувам какви глупости има на интернетов
 

Kajgana Shop

На врв Bottom