Дали сте приметиле колку Lady Gaga's има низ Скопје!

Член од
9 август 2009
Мислења
7
Поени од реакции
0
Dobro aj da ja kopiraat samo za frizura ok e .... ama cel nejzin imidz??? Kako prvo nema da imaat hrabrost,a dokolku go ispolnat prvovo,togas ke treba da idat da si legnat u krevet pod kebence bidejki sigurno ne im e nesto arno ... hahaha (ili imaat golema zelba za vnimanie :P )
 
Член од
18 јули 2011
Мислења
28
Поени од реакции
1
Плави девојки во Скопје со и без шишки сеедно имало отсекогаш.

Точно дека младите имитираат многу и следат стилови на популарни личности, но трендот на Лејди Гага мислам дека уште не ни пристигнал кај нас.
Кај нас касни модата :icon_lol:

Али за неколку месеци ќе има се повеќе девојчиња што ќе се двојнички на Гага. Ама боље тоа него да гледам Токиo Хотелци низ градов.

И во секој случај Гага ќе ја имитираат во однос на флизурата. Ретко кој ќе има храброст да го следи комплетниот нејзин стил :)



А вакво видел некој :icon_lol: ?


Значи ќе има само претерано бледи копии :)
Епа вака женска ! Прво не се вика фЛизура , туку се вика фРизура ! Како второ музика си е музика .. дали некој ги копира од Македонциве , Лејди Гага или Токио Хотел нема врска ! Важно е дека уживаат во тоа што го слушаат ! Ако не сакаш да ги гледаш Токио Хотелците , не излегувај од дома бе . :*
 
Член од
18 јули 2011
Мислења
28
Поени од реакции
1
Dobro aj da ja kopiraat samo za frizura ok e .... ama cel nejzin imidz??? Kako prvo nema da imaat hrabrost,a dokolku go ispolnat prvovo,togas ke treba da idat da si legnat u krevet pod kebence bidejki sigurno ne im e nesto arno ... hahaha (ili imaat golema zelba za vnimanie :P )
Никој неможе да го копира целиот имиџ на Гага !
 

merlin

Мадридистика...
Член од
29 јуни 2006
Мислења
543
Поени од реакции
119
Dobro aj da ja kopiraat samo za frizura ok e .... ama cel nejzin imidz??? Kako prvo nema da imaat hrabrost,a dokolku go ispolnat prvovo,togas ke treba da idat da si legnat u krevet pod kebence bidejki sigurno ne im e nesto arno ... hahaha (ili imaat golema zelba za vnimanie :P )
не верувам да успеат и фризурата да ја копираат
:icon_mrgr:
 

Noorotic

пецач на риби
Член од
22 февруари 2011
Мислења
892
Поени од реакции
383
па да го ебам лејди гага секој ден менува фризура а ако некоја глупача се офарба плава она може да сонува дека има фризура како гага у пм
 

Kajgana Shop

На врв Bottom