Дали сте перверзни? Какви перверзии сте направиле досега?

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Ќе почнете да се "отварате" или ако нема интерес за тоа да ставам катанец на топиков?
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Мистик.. се слагам со футџобот. Најзакон филинг шо сум го искусил. Ејсид, покај се за тие цифрите! Или множи ги со нула!

Исто закон ми е камшотинг :) ез уел ез врзување, држење, тегнење, чепатење, гризање (не одгризување) ама тоа покежуал. Иначе за денешни стандарди ни голден шауер не е перв, не па футџоб.

Бејби, јавен мафдајвинг.. на плажа?! Добро звучи, али ај најди партнерица..
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Голден шауер? Има бе некој навистина што го пали ова? Мене ми е гадотија ептен коа ќе помислам на тоа! :)
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Get out of town be!

A da se najde nekoj koj sto ke gi preveduva site ovie terminive, za nas, neupatenite a? Bivat? :)
Mislam, jes da sakame novini i vakvi i takvi onakvi...ama, da znaeme neso poveke za niv, ako smeeme normalno, ne bi bilo loso.

Odnapred i odnazad blagodaren,
Iskreno seksualen
StormAngel
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
И јас си имам свои перверзии, што ме палат, и што гарант ќе ја запалат таа што е со мене...

Али тоа е за у спална (или било каде :wink: ) а не за на форум
 

yin yang

Who, me?
Член од
24 април 2005
Мислења
1.621
Поени од реакции
32
Како е можно ни еден од вас да не каже какви перверзии го палат? Дури ни поставувачот на темата не одговори на прашањето кој самиот го постави?

Мене на пример ме пали Bondage i Role Play.
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Оти сите се кукавици че крршам лед нема шо....
-егзибиционизам (мислам оти тоа...да...тоа е во јавност)
-фетиш (штикли микли свили такви работи)
-повеќе од една личност
-мастурбрација на кило :lol: :lol:
-и замислување на партнерот дека е некоја позната фаца, само да не ми се испушти .......анџелинаааааааа....... среде секс. :P ја немам ништо против кога станува на тема секс мозам да бидам прилично слободен, сш сексологија ми е кајнд лајк а хоби. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 

yin yang

Who, me?
Член од
24 април 2005
Мислења
1.621
Поени од реакции
32
Arvandor напиша:
-мастурбрација на кило
-и замислување на партнерот дека е некоја позната фаца

Овие две работи не се перверзија. Сите го прават тоа и е mainstream.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Na odmor sum, denes stignav. Apartmanov place za perverzii, ne treba duri ni da vnimavash da bidesh tivok, a nokta se blizi...
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Мистичен напиша:
Na odmor sum, denes stignav. Apartmanov place za perverzii, ne treba duri ni da vnimavash da bidesh tivok, a nokta se blizi...
Мистичност, не ти го фатија камшикот на граница? И зашто да се чека ноќта? И прво што напраи се зделна у нет-кафене?!? Е, ова е стварно перверзија :D :wink:
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Mistique, ме скина од смеење. А и коментарот на Ацева ме дотепа :)

Ај таму некоја кинки дешавка, некоја нова метода.. :D ми се прииде и мене на одмор еате.
 

Ena

Член од
28 мај 2005
Мислења
5
Поени од реакции
1
Arvandor напиша:
Оти сите се кукавици че крршам лед нема шо....
-егзибиционизам (мислам оти тоа...да...тоа е во јавност)
-фетиш (штикли микли свили такви работи)
-повеќе од една личност
-мастурбрација на кило :lol: :lol:
-и замислување на партнерот дека е некоја позната фаца, само да не ми се испушти .......анџелинаааааааа....... среде секс. :P ја немам ништо против кога станува на тема секс мозам да бидам прилично слободен, сш сексологија ми е кајнд лајк а хоби. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
e pa ne e se sto navede perverzija,...Od kade masturbacija -peverzija (nagoni ili ?), ili pak da zamislivas nekoj srug -eh...ti Anja a jas B. Pitt. Moze? "Masta moze svasta?"
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Ena напиша:
...e pa ne e se sto navede perverzija,...Od kade masturbacija -peverzija (nagoni ili ?), ili pak da zamislivas nekoj srug -eh...ti Anja a jas B. Pitt. Moze? "Masta moze svasta?"
Ена, еве наречи ме слободно најнемаштовитото створење на свет, ама многу нечесно ми звучи ова второво. Ако воопшто некаде би ја употребила квалификацијата "неверство", тоа би било тоа - во најподла форма. По недостижни фаци не се палам (ваљда заради недостатокот на фантазија), а ако некој ми го дига у околина, поштено ќе го здрвам, што има да го замишљам. И тоа да замишњам, пази кога - во моменти кога партнерот мисли дека сум комплетно негова, во моменти на алтимејт џанкшн, да го пуштам да гребе со роговите од зид.
Ако евентуално си го раскажуваш филмот у глава и тоа му се допаѓа на чоекот - пеки, скидам капу. Тоа е друго дванајс.
 

Ena

Член од
28 мај 2005
Мислења
5
Поени од реакции
1
Aceva напиша:
Ena напиша:
...e pa ne e se sto navede perverzija,...Od kade masturbacija -peverzija (nagoni ili ?), ili pak da zamislivas nekoj srug -eh...ti Anja a jas B. Pitt. Moze? "Masta moze svasta?"
Ена, еве наречи ме слободно најнемаштовитото створење на свет, ама многу нечесно ми звучи ова второво. Ако воопшто некаде би ја употребила квалификацијата "неверство", тоа би било тоа - во најподла форма. По недостижни фаци не се палам (ваљда заради недостатокот на фантазија), а ако некој ми го дига у околина, поштено ќе го здрвам, што има да го замишљам. И тоа да замишњам, пази кога - во моменти кога партнерот мисли дека сум комплетно негова, во моменти на алтимејт џанкшн, да го пуштам да гребе со роговите од зид.
Ако евентуално си го раскажуваш филмот у глава и тоа му се допаѓа на чоекот - пеки, скидам капу. Тоа е друго дванајс.
se slagam so tebe, ne mislev na neverstvo.
Ni mene ne mi se slucilo da mastam za nekoj realen- toa ne e 'fizicko neverstvo', no e dobar 'alarm' deka nesto vo vrskata nesto ne stima, pa normalno koga se misli i fantazira za nekoj drug, tuka situacijata treba da se razgleda realno i so otvoreni oci. Fantazijata e dobra i stimulativna osobeno koga i dvata partneri se otvoreni i gi kazuvaat svoite fantazii, toa ne mora da znaci seks so drug no razni pozi, razni mesta,razni rekviziti itn... Bas Andja i Bred se top tema, ovde kade sto ziveam ne mozes ni po leb ni mleko pa bar da ne gi vidis na 5 vesnici, imam prijateli koi pred nivnite zeni vikaat deka bi ja 'pernale' Andja a zenite se smejat, perni ja mozda i nie ke imame ajr od toa (pa taa e nedostizna) isto taka i Pitt..opasni se ovie sekojdnevnive, okolu nas :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Dolphin напиша:
И јас си имам свои перверзии, што ме палат, и што гарант ќе ја запалат таа што е со мене...

Али тоа е за у спална (или било каде :wink: ) а не за на форум
Сигурно не сакаш да се отвориш? :wink:

А останатите?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom