Дали сте едноставни?

  • Креатор на темата Lady
  • Време на започнување

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
shit ама сум сложен до немај каде:smir:
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
...зависи...смирена однадвор изгледам..ама унутра горим...незнам...сакам се по мое...:vozbud:
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
51
Поени од реакции
0
абе не постои едноставна работа за мене..се комплицирам до невозможност и назад и одолговлечвам и додавам работи непотребни и..прам се само она шо треба не...ама стварно сум комплицирана личност
 
Член од
26 јануари 2008
Мислења
104
Поени од реакции
3
koga premnogu se zamaras mozes da zabegas a drugiot koj ti go pricinil toa ic ... da ne go boli. sum go iskusila i toa ama sega mi e super, ednostavna sum, ne kompliciram, potvrduvam i si teram po svoe, isto kako drugite.poubavo e vaka
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
803
Поени од реакции
32
па мое мислење е дека нема човек што е едноставен...сите сме си приказни посебни,со комплекси,впрочем затоа сме луѓе,не?!
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Воопшто не сум едноставна. Премногу ги комплицирам работите ги прам да се потешки за мене. Веројатно тоа го правам така за да ми е некако поинтересно да се потрудам повеќе. Ако све би било така едноставно животов одма ќе ми се здосадеше.
Премногу се замарам со некои работи. Ништо не гледам површно, секогаш гледам да продрам во нештоно подлабоко пред да пресудам.
 
Член од
27 септември 2007
Мислења
1.028
Поени од реакции
440
Додека не рашам нешто што мислам дека не е како што треба не застанувам, не прифаќам, ма каде ќе ми биде крајот ако прифаќам се како што е. Едноставно и на мирен начин:smir:
А за личноста моја за карактерот мој е тоа е сложено веќе,комплицирана сум до немај каде:kesa:
 
M

MIL

Гостин
Hehe,ako e ednostavna rabotata ke ja resam odma obicno kako fuere sum :vozbud: a ako e komplicirana ooo kako ja tupam :pos2: ima se od pocetok do kraj da kazam i da razjasnam sakam sekogas da sum na cisto i da go resam problemot sitnicar sum i ima se do detalj da proceshlam i da najdam kade e greskata vo problemot i da go resam ne sum ednostaven tuku sum kompliciran za teski problemi :tapp:
 

FlOwEr gIrL

ҳҲҳlove my sunshineҳҲҳ
Член од
8 август 2008
Мислења
344
Поени од реакции
13
Почнувам да поедноставам нешто и на крај си го правам се посложено и посложено. Инаку јас во принцип сум едноставна личност:pipi:
 

kapetan

Не сум дебел. Стомакот ми е 3D!
Член од
4 октомври 2008
Мислења
966
Поени од реакции
535
многу едноставна личност сум...и не сакам сложени работи многу многу оти не ми фаќа кликерот многу многу касно палам...ама понекогаш сам си ги правам работите комплицирани и не знам да се извам од нив...штета...
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
не никогаш.
зашто едноставно кога може комплицирано.поинтересно е така
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Изгледам едноставно од страна.Оние што мислат дека ме познаваат мислат дека истотака сум едноставна.Оние што ме знаат навистина,знаат дека сум бааги комплицирана:)
 

GothLady

Heinous
Член од
16 јуни 2008
Мислења
283
Поени од реакции
33
Анализирам, ама не преувеличувам. Ги гледам работите такви какви што се, само морам да ја "разработам" секоја причина за тоа.
Зошто да биде просто кога може да биде комплицирано...:pipi:
 

ANTIPATER

of Macedon
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.181
Поени од реакции
44
Се трудам да бидам едноставен.
Понекогаш ми успева ,понекогаш и не.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Се трудам али не ми иде да бидам едноставен. Морам да комплицирам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom