Дали се навраќаме?

Член од
27 септември 2007
Мислења
1.028
Поени од реакции
440
Почесто чекам нови теми, на тие што сум пишела еднаш ги скокам освен ако не видам нешто интересно да цитирам :wink:
 
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
Ретко се навраќаме на стари теми минато си е минато а иднина си е иднина не зборуваме за минато и за иднина туку за сегашност:music5::music5: таква е :oeoeoe:
Ааа па богами имаш и на шо да се навратиш, цели 5 мислења имаш :)
 

kostovska

Рокенролистика :))))))
Член од
22 јануари 2009
Мислења
368
Поени од реакции
11
па не,али коа ќе искочам со еден другар дружето само знае да збори он за една иста стара тема па морам и јас иначе кршшш е тоа али што да праам
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
..Зависи.Кога ми е досадно,а нема некоја нова асална тема, пребарувам на некоја од старите теми.И се смеам на постот кој сум го пишала или пак цитирам нечиво мислење.Секогаш е едно од тие две.
А кога сме кај нови.Секој чека нови теми, но како да се смислат кога наша драга Кајгана има се и сешто.Ретко кому текнува некоја нов неотворена тема :pipi:
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
65
Многу често се навраќам на теми каде што сум постирала мислење за да го прочитам и видам што сум мислела тогаш,да споредам.Убаво се чувствувам кога тоа го правам.
И да..секако дека чекам нови теми.:smir:
 

Antagonist

Systematic Victory
Член од
7 април 2007
Мислења
842
Поени од реакции
41
Многу често се навраќам на теми каде што сум постирала мислење за да го прочитам и видам што сум мислела тогаш,да споредам.Убаво се чувствувам кога тоа го правам.
И да..секако дека чекам нови теми.:smir:
Ај пиши кога ќе се вратиш на темава , да видиме дали е така :)
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Јадам гомца кај ми дојде.:star:
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
хаха... да беше политикава уште активна на форумот ке се навраќаа највеќе на неа! хххх иам обичај така да прочепкам по постари теми.. од 06 07 08... има некои интересни се стварно за дискусија некои им е „поминат рокот на траење“
 

Kajgana Shop

На врв Bottom