Дали некогаш сте го удриле партнерот?

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Никогаш до сега не ми се случило да го удрам партнерот или тој мене .. како што кажаа и другите зборовите повеќе болат од било каков удар.
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
paaa ja ne sum mavnal, iako poveke pati mi doslo i toa na pamet :)
me ima ednas zenska mavnato... samar...
 

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
не сум го удрила, ни тој мене. ова уште еднаш ќе го повторам, дека некогаш многу повеќе ме повредиле со навреда отколку да ми врзале еден шамар.:icon_lol: :icon_lol:
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
pa iskreno kazano.... ama mene samarot ne mi znacese nisto... :)
 

M-I-L-A

I'm gonna...
Член од
30 март 2006
Мислења
199
Поени од реакции
0
jas go imam udreno i toa 2 samari,na edna zabava pred site....mu udriv zatoa sto mi rekoa deka me izneveril,a jas bev besna neznam do kolku,posle toa mi bese mka ama so da pravis toa e toa:mist:
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Член од
28 февруари 2006
Мислења
14
Поени од реакции
1
Да, еднаш ја удрив и многу криво ми е ради тоа, тоа беше пред 3 години искрено многу се каам за таа случка
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
schtranga напиша:
Velat vo ljubovta e se dozvoleno :icon_roll
Dali nekogas ste go udrile svojot decko/maz ?
Dali nekogas ste ja udrile svojata devojka/zena?
I ako da , zosto ?
da sum udila decko :icon_lol:
ne,ne me urdil nikoj decko do sega,zasto znaele deka ne smeat,i zasto znaele sto ke gi snajde posle :nerv:
go udriv zasto samiot barase.mi rece:ako nesto sum ti zgresil podobro udri me ako mislis taka,ne mi zboruvaj zasto ke kazes nesto sto nikad nema da go prebolam.i mu lupnav samar i sve zavrsi srekno :icon_lol:
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
Да, сум врзала шамар. Но далеку од физички пресметки:icon_lol: .
Ударот на зборот е поболен, понеподнослив,потежок и остава лузни, не траги туку лузни,кои некој ќе си ги носи цел живот. Е со такви удари сум прилично вешта:kez:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Во голема нервоза повеќе би се истурила на све околу мене (кршење и такви работи) отколку да врзам шамар или слично на партнерот ... низок и глупав потег ... исто и сум немала работа со некој кој би ми го направил тоа ... значи, сум немала ептен грешни избори:je:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Никогаш не сум удрила и нема да го удрам. Глупаво е. Исто ко тој на мене рака да крене. Би и се истурила на некој другарка или би заминала на некое тивко место да се „истушам“ отколку на него да мавам или да му продавам нервоза. Среќа што не сум нашла некој кој би покушал да крене рака на мене..:bip::je:
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Да...ама морав...:cug:
 
Член од
15 јули 2005
Мислења
972
Поени од реакции
16
Ednas go udriv mojot bivsi decko i ottogas se kontroliram i spravuvam so besot, no tesko mi ide da se vozdrzam.:icon_lol:
 
P

Princ

Гостин
Еднаш се каравме, ми имаше згрешено нешто а јас пак сакав да заборавам на тоа а она постојано ме потсетуваше оти се осеќаше лошо и јас и викам "заќути или ќе те удрам" и она ми одговори "удри ме, сакам да ме удриш!" и јас ја плеснав по лицето. Најверојатно за подобро да се осеќа после, демек платив за грешката што ја направив. А јас пак, кавалер, сакав да и помогнам во тоа :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom