Дали има потреба од закон или правна легислатива за регулација на опасни раси на кучиња?

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.135
Поени од реакции
9.635
Интересен муабет со Џо Роган, а на иста тема како дискусијава:
 
На врв Bottom