Дали зборувате за секс со родителите?

Дали зборите за секс со родителите?


  • Вкупно гласачи
    339
Член од
20 ноември 2005
Мислења
614
Поени од реакции
64
da be da :) i posle na kraj ke mi kazat lele bobi ama si bezobrazen :) hahaha
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Секако. Сосема слободно збориме за сексот. Ама секако, нели има граници и моите тоа го почитуваат, исто колку што и јас ја почитувам нивната приватност*

* --- фала богу до сеа не сум ги фатил како го прават тоа. Одвратна ми е самата помисла...
 

Ivka

Алхемичарка
Член од
1 февруари 2007
Мислења
300
Поени од реакции
4
По дома може некад да се врти муабет на тема секс, ама само онака општо. Мислам дека моите не прават муабет на таа тема со мене затоа што знаат дека сум многу блиска со брат ми и дека он ме учи за се и ми води сметка.
Фала бате!!!!
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
zboreno e zboreno e tupeno e vaka taka sega veke :) ne zboram majka mi mi veli .. samo na sex mislam :) sexualen manijak :):pos2:
ali ja opravudavm posho e plavusha :) pa sfe i se mesha
 
Член од
25 јуни 2006
Мислења
759
Поени од реакции
10
Abe imam praeno muabet so majkami, ali mn.retko. A toa sto nesakav na vreme da ja slusam kako mala za dobieno navaka nataka, e zatoa koga prv put dobiv bev doma sama, i eban denar nemav, a imase doma samo tamponi pa takada si iskoristiv tamponot, i po 2 godini si doznav deka sum skinata, i koga go vrativ filmot mi tekna na TAMPONOT :ne_zboram
 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5
imam sreka sto imam mn sovremeni roditeli taka da so niv mozam da zboram za sekoja tema pa duri i za seks.osobene so majka mi mn cesto zborime za toa,i voopsto ne mi e neprijatno.blagodarenie na toa bev mn po opustena koga trebase da imam prv pat odnosi zatoa sto veke na nekoj nacin znaev sto me ocekuva.
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
не сум зборувал никогаш, а сега на 21 година уште потешко, а ако сакам не знам ни како да почнам, татко ми, познавајки го неговиот карактер, ќе пукне во смеење и ќе ме заебава една година
 
Член од
10 март 2007
Мислења
242
Поени од реакции
46
si razgovaram so stariot kao na fudbalski mec koga gledame , so dobra pijacka i mezalak i muabetot obavezitelen e za seks
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
не, не, неее. ама ја не зборам за срамотни работи со моите. И покрај тоа што знаат дека ја убивам од дупење девојка ми... оти почесто ми наогаат кондоми.

Се надевам татко ми не си набива комплекси...
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Necrophilia напиша:
не, не, неее. ама ја не зборам за срамотни работи со моите. И покрај тоа што знаат дека ја убивам од дупење девојка ми... оти почесто ми наогаат кондоми.

Се надевам татко ми не си набива комплекси...
Офф: ако знаат они дека ја убиваш од ду*ење девојка ти, не мора цел форум да знае.:toe:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Iam zboreno so majka mi.. Tatko mi na moja vozrast ni vrska ne odobruva a kamoli za sex da mu zboram :lol: Ama so majka mi i tetka mi stalno za toa se lomoti.. dobro ne DALI sum imala odnosi do sea nego opsto sto e toa sex.. :D A nekad i baba mi znae za toa da zbori.. Ali zenata e retka pojava.. Sto ako ima 70 godini koa e :zver:
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Скулгрл напиша:
Офф: ако знаат они дека ја убиваш од ду*ење девојка ти, не мора цел форум да знае.:toe:
ако им дошло на форумџиите да знаат кој со кого и колку се дупи има тема за тоа нели?:baeh:
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
Едно време татко ми се трудеше да ми објасни нешто, ама ништо не испадна :)
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
Со мајка ми да онака може да завртиме муабет почесто, а татко ми сеуште мисли дека гледам цртани ...:z\:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom